Naše luxusní nabídka

Koupelnové vany

WC toalety

Sprchové kouty

Vodovodní baterie

Koupelnové radiátory

Umyvadla

Obklady nejen do koupelen

Nabízíme příjemné prostředí našeho showroomu s vysoce profesionálním personálem. Vybavení showroomu je zaměřeno monobrandově na značku Dornbracht Group, která představuje významné německé výrobce Dornbracht a Alape. Od Dornbrachtu jsou zde velice vkusně  a designově představeny všechny koupelnové série a je zde představena i manufaktura barev nabízených k dodání. Přehledně je i představena nabídka kuchyňských baterií, které jsou funkční a je zde vidět Hot & Cold, eUnit Kitchen v provedení chytrého ovládání baterie i přes digitální ovladače a senzor na nohu.

Velmi povedené je funkční wellness s diskrétní zónou pro návštěvníky, kteří jej chtějí vyzkoušet. Je zde pro ně připraven plný komfort až po pohoštění a kompletní výklad funkcí. TRANSFORMING WATER přináší transformující účinek vody na člověka, AMBIANCE TUNING TECHNIQUE (ATT) zaručuje technologicky vyspělé scénáře pro vaši koupelnu. Ve virtuózní souhře architektury, designu a inteligentní regulační technologie vznikají jedinečné smyslové zážitky spojené s vodou a harmonické choreografie vody, světla a vůně. Ve funkčním wellness jsou představeny v plné kráse Horizontal Shower, Sensory Sky, Comfort Shower a Leg Shower.

V našem showroomu probíhají pravidelné „eventy“ pro architekty, developery, konečné zákazníky a naše obchodní partnery. Jedině tak, přiblížíme a vysvětlíme všechny funkce a naplníme možnost realizovat dané produkty do praxe.

Samozřejmě, že když nabízíme baterie, sprchové systémy, umyvadla, tak nabídneme našim klientům vše potřebné pro kompletní koupelnu, wellness, hamam, domácí lázně. Takže klientovi ukážeme z katalogů sprchové kouty, vany, sprchové vaničky, sanitární keramiku, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, obklady a dlažby. Klient u nás najde kompletní poradenství a vypracujeme mu i dle výběru grafický návrh ve 3D.

Proto není nic jednoduššího než navštívit náš showroom a nechat si představit variabilitu všech možných zařizovacích předmětů a v případě zájmu vyzkoušet jak dovede voda pohladit, uklidnit a zrelaxovat vaše tělo a mysl.