designové radiátory

Designové radiátory dokážou luxusní koupelnu dokonale doplnit

Radiátory se v posledních letech stávají nejen funkčním, ale také stylovým doplňkem interiérů, koupelny nevyjímaje. Klasické žebříkové radiátory v koupelnách vystřídala elegantní topná tělesa, která dokážou nápaditě doplnit celý prostor. Designové radiátory do koupelny od společnosti Dorint DG Centrum jsou nedílnou součástí nabídky vybavení pro koupelny Praha.

Designové radiátory se stejně jako  obklady do koupelny, vodovodní baterie, koupelnové vany i sprchové kouty podílejí na komplexním a jednotném stylu moderních koupelen. Mohou být stylizovány do různých tvarových provedení, každý model může mít svůj originální styl a exkluzivní vzhled přesně podle přání a požadavků zákazníka.

V portfoliu společnosti Dorint DG Centrum jsou koupelnové radiátory, které dokážou splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Individuální přístup a vstřícnost jednatele společnosti Ing. Milana Plášila i jeho zkušených spolupracovníků jsou při originálních návrzích použití designových radiátorů do luxusních koupelen samozřejmostí.

Designové radiátory - proč pořídit u společnosti Dorint DG Centrum?

  • designové radiátory mohou být hlavní ozdobou interiéru luxusní koupelny
  • v nabídce naší společnosti jsou designové radiátory nejrůznějších tvarů, stylů, barev a materiálů od předních světových výrobců · luxusní koupelny s designovými radiátory mají vždy promyšlené uspořádání jednotlivých prvků tak, aby i běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • společnost Dorint DG Centrum používá při realizaci luxusních koupelen jen nejkvalitnější materiály od dlouhodobě prověřených výrobců
  • vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy se zákazníkem i dodavateli
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi, odborný přístup k návrhu, praktické zkušenosti a precizní provedení prací
  • všestrannost – společnost Dorint DG Centrum dokáže navrhnout a zrealizovat jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v lázních či SPA 

Designové radiátory lze vybírat z široké nabídky

Designové radiátory do koupelny od společnosti Dorint DG Centrum přinášejí do luxusních koupelen nejen dokonalý zdroj tepla, ale také eleganci, design a umění. Mohou být např. součástí zrcadla, LED osvětlení nebo působit jako obraz či plastika. Nenajdete vedle nich žádné viditelné trubky ani hlavice. Designové radiátory jsou jedinečným a velmi elegantním doplňkem pro moderní koupelnový nábytek i moderní koupelnová zrcadla a galerky.

U společnosti Dorint DG Centrum najdete designové radiátory v širokém spektru stylů, tvarů, barev a vzorů. Prohlédnout si je a nechat se inspirovat můžete v sekci moderní koupelny. Designové radiátory společnosti Dorint DG Centrum lze instalovat do jakéhokoliv interiéru, včetně luxusních koupelen v residencích, hotelech či SPA.

Designové radiátory si můžete osobně vybrat v exklusivním showroomu

Hledáte-li opravdu luxusní designové radiátory, které budou mít vynikající technické vlastnosti a současně ozdobí svou elegancí Vaši koupelnu, přijďte si je vybrat do exklusivního schowroomu společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově. Tým zkušených profesionálů, Vám pomůže s výběrem a doporučí to nejlepší řešení pro vaši luxusní koupelnu.

V schowroomu máte také možnost vyzkoušet horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, kterou zde jako jediné koupelnové studio v Čechách společnost Dorint DG Centrum vystavuje. Samozřejmostí je zde široká nabídka dalšího luxusního koupelnového sortimentu v originálních a neotřelých designech, který dokáže luxusní koupelny na první pohled odlišit od ostatních.

Designové radiátory - možné typy provedení

Mohlo by vás také zajímat