žebříkové radiátory

Žebříkové radiátory jsou velmi častým řešením do koupelny. Tato koupelnová topná tělesa jsou orientována na výšku. Díky tomu zabírají málo prostoru, ale zároveň dokáže žebříkový radiátor poskytnout dostatečný tepelný výkon.

Jeho tvar je ideální na věšení ručníků či rychlé sušení prádla. Klienti si žebříkové radiátory do koupelny vybírají nejen kvůli jejich funkci, ale v poslední době také vzhledu. Koupelnové studio Doring DG Centrum proto spolupracuje s těmi nejlepšími dodavateli, kteří přicházejí s novými inovacemi na trh a posouvají koupelnový design na novou úroveň. Ve výběru žebříkových radiátorů vám nabízíme produkty Runtal od švýcarského koncernu Zehnder. Charakterizuje je dlouhá životnost, vysoká kvalita, moderní vzhled a snadná údržba. Pojďme se na designové radiátory podívat blíže. 

Žebříkový radiátor u Dorint DG Centrum

V Doring DG Centrum tvoříme z koupelen relaxační místa, která se dají přirovnat k domácím lázním. Vybíráme to nejlepší, co s čím lidstvo dosud přišlo v oblasti koupelové relaxace a převádíme to do podmínek dnešního moderního člověka, který potřebuje po náročném dni načerpat sílu a odpočinout si od každodenního stresu a shonu.

Pomůžeme vám koupelnu vyladit do posledního detailu a k tomu přispívá i radiátor do koupelny a jeho pečlivý výběr. Ve své nové luxusní koupelně se tak můžete naplno ponořit do relaxace i do sebe sama. Naše produkty neslouží pouze k očistě, nabízejí přímo léčivý rituál pro vaše tělo i duši.

Žebříkový radiátor od těch nejlepších dodavatelů

Žebříkový radiátor do koupelny značky Runtal vás nadchnou od začátku. Zaujme vás inovativní vzhled a moderní prvky. Povrch radiátorů je odolný, antikorozní a lehce se čistí.

Jejich produkty charakterizuje lehké ovládání a minimalistický design. Žebříkový radiátor se hodí i vlhčích prostor a v naší nabídce najdete taktéž elektrický žebříkový radiátor. Radiátor od této švýcarské firmy se stane nejen praktickým pomocníkem, ale také ozdobou vaší moderní koupelny.

Žebříkový radiátor - proč u nás?

Dorint DG Centrum vám nabízí kompletní vybavení koupelny od žebříkového radiátoru, přes výběr umyvadel, sprchových koutů, až po obklady. Bereme ohledy na přání našich klientů a doporučíme luxusní řešení koupelny přímo na míru.

  • domluvte si s námi konzultaci v našem showroomu na pražském Žižkově
  • můžeme pro vás na přání vytvořit vizualizaci koupelny
  • budeme vás informovat o nejnovějších trendech a možnostech ve vaší koupelně
  • dokáže vytvořit dát balanc stránce praktické i estetické
  • v našem showroomu si můžete prohlédnout a vyzkoušet funkční SPA na vlastní kůži
  • z našich produktů si vybere i ten nejnáročnější klient
  • navrhneme koupelnu tak, aby se přizpůsobila vašemu životnímu stylu i potřebám

 

Žebříkový radiátor - další možnosti

Zajímají vás možné typy žebříkových radiátorů? Níže vám je ve stručnosti představujeme.

Žebříkové radiátory - elektrické

Žebříkový elektrický radiátor je variantou v případě, že potřebujete topné těleso zapojit do zásuvky.

Žebříkové radiátory - retro

Chcete žebříkový radiátor s klasickými tvary a nádechem nostalgie? V tom případě se vám zalíbí retro radiátory.

Žebříkové radiátory - vertikální

Originálním řešením do koupelny je žebříkový vertikální radiátor.

Žebříkové radiátory - designové

Žebříkové designové radiátory zaujmou hned na první pohled vás i všechny ostatní, kteří vstoupí do vaší koupelny.

Žebříkové radiátory - ostatní typy topných těles

Kompletní nabídka do koupelny

Pokud si vybavujete celou koupelnu, nezapomeňte se podívat na naši kompletní nabídku, ve které naleznete koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie a obklady do koupelny.

Mohlo by vás také zajímat