Vodovodní baterie

vodovodní baterie

Vodovodní baterie od Dorint DG Centrum

Baterie Grohe vhodně doplní moderní koupelny vystavěné v jakémkoliv designu. Koupelnové studio Dorint DG Centrum nabízí pákové, kohoutové i bidetové, volně stojící, nástěnné a podomítkové vodovodní baterie v zajímavých a neotřelých provedeních. Výrobky značky Grohe vynikají detailním provedením a dokonalostí ve zpracování. Stačí si jen vybrat tu pravou do Vaší koupelny.

Vodovodní baterie - vodní ráj

Voda je živel, kterého ve Vašich domácnostech zkrotí a usměrní vodovodní baterie. Společnost Dorint DG Centrum jich nabízí nepřeberné množství. Naše baterie dokáží vykouzlit ve Vašich koupelnách a kuchyních jemný déšť, zurčící vodopád nebo perlivý potůček. Vhodným výběrem vodovodní baterie můžete mít vodní ráj na dosah.  

Vodovodní baterie - kalatogy

Vodovodní baterie mnoha typů

Vodovodní baterie dřezová

Kuchyňská baterie od společnosti Dorint DG Centrum předčí Vaše sny. Naše dřezová baterie má akční rádius ramene až 360° a dovoluje plnění nádob a hrnců v blízkosti varné desky, disponuje sprchou i možností volby vodního paprsku pouhým stisknutím tlačítka. Naše kuchyňské vodovodní baterie splní Vaše nároky na komfort.

Vodovodní baterie umyvadlová

Naše nabídka umyvadlových baterií je natolik pestrá, že doplní umyvadla jakéhokoliv stylu a typu. Baterie jsou stylové a vzhledově zajímavé. Umyvadlová baterie může být nástěnná a podomítková, umístěná nad umyvadlem, na jeho okraji nebo vedle něj, jako samostatný esteticky vyhlížející objekt. Výběr vodovodní baterie je jen na Vás.

Vodovodní baterie vanová

Koupelnové vany nabízíme v pestré paletě povedení stejně tak jako vanové baterie. Snadno lze proto docílit jednotného stylu. Vanová baterie může být nainstalovaná na okraji vany, ve zdi nad vanou nebo vedle vany, jako volně stojící estetický prvek. Tyto vodovodní baterie nabízíme v metalickém i barevném provedení. S výběrem Vám poradí náš odborný personál. 

Vodovodní baterie sprchová

Sprchová baterie může být nástěnná nebo podomítková. Tato vodovodní baterie může mít hlavovou, ruční nebo boční sprchu, pro zvýšení komfortu je možné instalovat sprchu boční. Nabídka i variabilita je opravdu široká. Sprchové kouty budou tím pravým místem k relaxaci.

Vodovodní baterie termostatická

Termostatická baterie je typ vodovodní baterie s nastavitelnou teplotou vody. Termostatická hlavice zabrání nečekaným změnám teploty vody a předejde jejímu nepříjemnému ochlazení nebo naopak přehřátí. Termostatická baterie se vyrábí ve variantě podomítkové i nástěnné. Její rovné linie působí elegantně.

Vodovodní baterie podomítková

Podomítková baterie je elegantní verze vodovodní baterie. Těleso baterie je zabudované ve zdi, pouze její ovládací prvky esteticky dotváří okolní prostor. Baterie je tvarově zajímavá a originální, v každém případě však luxusní. Nabízíme ji v metalickém i barevném provedení. Podomítková vodovodní baterie podtrhne Váš styl. 

Vodovodní baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Umyvadla, vany, sprchy jsou základním vybavením všech koupelen a utváří její styl. Neméně pozornosti je ale třeba věnovat výběru zdánlivě méně důležitých koupelnových prvků jakými jsou vodovodní baterie nebo koupelnové radiátory. Celkový dojem z prostoru podtrhne dlažba a obklady. Společnost Dorint DG Centrum nabízí kompletní koupelnový sortiment a obklady nejen do koupelen.

Mohlo by vás také zajímat