Vodovodní baterie

vodovodní baterie

Luxusní koupelny Dorint DG Centrum nabízí luxusní baterie do koupelen i do kuchyní a to jak baterie sprchové, baterie vanové i baterie umyvadlové a baterie dřezové ve všech provedeních - pákové, kohoutkové nebo bezdotykové, stojánkové nebo podmítkové v různých povrchových úpravách jako je chrom, platina, matná platina, cyprum, dark platina mat, zlato, kartáčovaná mosaz, champagne, černá mat, bílá mat aj.    

Dorint DG Centrum má v koupelnovém portfoliu speciální baterie, které se vyznačují přísnými, na mělký, široký odtok, redukovanými tvary. Nová nízká, umyvadlu blízká baterie přitom pohled vede na to podstatné u této série: formu podávání vody ( DEQUE).

Inovací v designu, v architektuře a v nových površích je kolekce luxusních baterií TARA, která byla a je po vice něž desetiletí měřítkem pro budoucnost.

V sortimentu jsou i luxusní baterie filigránového charakteru(CL.1), kde se kombinují tvrdé a měkké kontury a je zde speciálně vyvinutý perlátor ve tvaru 40 vodních paprsků.

V Dorint DG Centrum se též významně zaměřil na kuchyňské baterie. Čím lépe a promyšleněji je kuchyň vybavena, tím snadněji Vám jde příprava jídel od ruky. Vzhledem k tomu vyvinul Dornbracht koncept WATER ZONES. Tím jsou – jak již v profesionálních kuchyních bývá zvykem – smysluplně odděleny různé pracovní procesy v souvislosti s vodou. Důslednost nahrazuje kompromis. Specializované armatury, dřezy a doplňky firmy Dornbracht tím přináší zkušenosti z profi kuchyní do soukromé kuchyně.

Mohlo by vás také zajímat