podomítková baterie

Podomítková baterie od Dorint DG Centrum

Podomítková baterie je typem vodovodní baterie, který splňuje nároky moderní koupelny. Baterie je konstruována tak, aby bylo celé její těleso zapuštěné ve zdi. Na jejím povrchu jsou přiznané pouze ovládací prvky - kohoutky, páčky nebo termostatická hlavice. Jejich tvar a styl je do detailů propracovaný. Požadavek na design je především to, co předurčuje celkovou podobu podomítkové baterie. Nabízíme ji v mnoha provedeních a je možné je umístit do jakékoliv koupelny

Podomítková baterie - minimalistické vodovodní baterie

Podomítková baterie patří svým provedením mezi vodovodními bateriemi k těm designově nejpropracovanějším. Vzhled baterie tvoří pouze její ovládací prvky, protože je těleso baterie zabudované ve stěně a není vidět. Originální tvary, použitý materiál i barevnost kohoutků, pák nebo termostatických hlavic je výsledek kreativity špičkových zahraničních designérů. Baterie Grohe jsou stylově a detailně propracované podomítkové baterie, které Vás určitě nezklamou.

Podomítková baterie ostatní typy

Podomítková baterie dřezová

Kuchyňská baterie má specifické požadavky na funkčnost. Například poskytuje akční rádius ramene baterie až 360°, disponuje sprchou a možností volby vodního paprsku pouhým stisknutím tlačítka a další drobné nicméně praktické technické “vychytávky”. Nicméně ani vzhled těchto baterií není opomenutý. Jejich provedení je velice pestré a stylově neotřelé. Dřezová baterie se rovněž vyrábí jako podomítková baterie.

Podomítková baterie umyvadlová 

Umyvadlová baterie má mnoho podob provedení. V nabídce je páková baterie, kohoutková, volně stojící vedle umyvadla, instalovaná na zdi nebo na okraji umyvadla, ale také podomítková baterie. Je minimalistického stylu a je vhodná pro všechna umyvadla.

Podomítková baterie vanová 

Vanová baterie má širokou variabilitu provedení a umístění. Kromě běžně využívaných podob, umístění baterie nad vanou, na jejím okraji nebo stojící vedle vany, nabízíme variantu tzv. podomítkové baterie. Minimalistický vzhled vhodně doplní všechny koupelnové vany.

Podomítková baterie sprchová 

Sprchová baterie má mnoho podob. Její součástí je hlavová a ruční sprcha. Komfort sprchování je možné zlepšit například instalací boční sprchy. Tvarová pestrost našich vanových baterií vhodně doplní jakékoliv sprchové kouty. Specifickým typem sprchové baterie je podomítková baterie, která potěší uživatele náročné na design.

Podomítková baterie termostatická 

Termostatická baterie je výborným technickým řešením, které reguluje teplotu vody a dokáže předejít i možnému opaření. Instalací tělesa baterie pod omítku vyniknou její ovládací prvky. Podomítková baterie je designovou záležitostí.

Podomítková baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Koupelnové studio Dorint DG Centrum nabízí svým zákazníkům luxusní zboží a odborné služby na vysoce profesionální úrovni. Z nepřeberného množství kvalitních produktů do koupelen jmenujme umyvadla, vany, sprchové kouty, sprchové dveře, koupelnový nábytek všeho druhu, vodovodní baterie, koupelnové radiátory a řadu doplňkových výrobků. Společnost dále nabízí obklady do koupelen, ale i do jiných prostor Vašeho domova pestrých tvarů, rozměrů a originálním designu. Navštivte naše showroomy a poraďte se s našimi odborníky.

Mohlo by vás také zajímat