termostatická baterie

Termostatická baterie od Dorint DG Centrum

Termostatická baterie je typ vodovodní baterie, který ocení každý uživatel především pro její bezpečný provoz. Součástí baterie je termostatická hlavice, která reguluje teplotu vody a zamezí jejím nečekaným změnám. Baterii nabízíme v nástěnné i podomítkové variantě. Její sylová nadčasovost, snadná ovladatelnost a bezpečnost si Vás podmaní. Proto patří do jakékoliv koupelny, a především do moderní koupelny. Společnost Dorint DG Centrum ji nabízí v mnoha variantách luxusního provedení.

Termostatická baterie - Grohe

Baterie Grohe jsou sázkou na jistotu. Jistotu kvality a luxusu. Pestrá nabídka vodovodních baterií Grohe zahrnuje mimo jiné termostatické vodovodní baterie. Nabízíme je jako umyvadlové, vanové, sprchové nebo dřezové v podomítkové nebo “přiznané” variantě. Přidanou hodnotou termostatické baterie je její bezpečnost, kterou zajišťuje konstrukce termostatické hlavice, ta zamezí neočekávané změně teploty vody. Její ovládání je snadné. Baterie Grohe jsou vždy dobrou volbou.

Termostatická baterie ostatní typy

Dřezová baterie

Kuchyňská baterie z naší nabídky má mnoho předností. Kromě zajímavého designového provedení je dřezová baterie konstrukčně přizpůsobena kuchyňským pracem. Například poskytuje akční rádius ramene baterie až 360°, disponuje sprchou a možností volby vodního paprsku pouhým stisknutím tlačítka. Osobitým typem baterie je termostatická baterie, kterou je možné instalovat na Vaše kuchyňské linky.

Umyvadlová baterie 

Umyvadlová baterie má pestrou paletu provedení - pákové, kohoutkové, podomítkové nebo nástěnné baterie, umístěné nad umyvadlem, na jeho okraji nebo vedle něj jako samostatně stojící objekt. Specifickým typem umyvadlové baterie je termostatická baterie, kterou je možné vybavit všechna na trhu dostupná umyvadla.

Vanová baterie 

Vanová baterie má širokou variabilitu provedení a umístění. Kromě běžně využívaných nabízíme také vodopád, který je možné instalovat na všechny na trhu dostupné koupelnové vany. Speciálním typem vodovodní baterie je termostatická baterie, která má navíc v sobě bezpečnostní prvek zabraňující nečekané změně teploty vody.

Sprchová baterie 

Sprchová baterie má v naší nabídce vždy luxusní podobu. Vaše sprchové kouty je možné vybavit také boční sprchou. Zvláštním typem sprchové vodovodní baterie je termostatická baterie, která svým konstrukčním provedením dokáže předejít neočekávané změně teploty vody.

Termostatická baterie podomítková

Podomítková baterie je skvělou kombinací designu a účelnosti. Těleso baterie je zabudované ve zdi, přiznané jsou pouze její ovládací prvky. Termostatická hlavice zamezí náhlé změně teploty vody a může zabránit opaření. Termostatická baterie podomítková je nejlepší volbou do Vaší koupelny. 

Termostatická baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Koupelnové studio Dorint DG Centrum poskytuje svým zákazníkům luxusní zboží a odborné služby na vysoce profesionální úrovni. Kvalitní produkty do koupelen nabízí v pestré paletě provedení. V prostorách showroomu si můžete prohlédnout umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen, ale i do jiných prostor Vašeho domova, a řadu doplňkových výrobků. Navštivte nás a poraďte se s našimi odborníky.

Mohlo by vás také zajímat