vanová baterie

Vanová baterie od Dorint DG Centrum

Koupelnové studio Dorint DG Centrum nabízí luxusní vodovodní baterie - umyvadlové baterie, vanové baterie a sprchové baterie. Baterie Grohe svým nadčasovým designem doplní moderní koupelny všech stylů. Vybírat je možné z tvarově zajímavých a vysoce kvalitních baterií. Baterie určené pro umyvadla a koupelnové vany mohou prostor kolem nich nevšedně doplnit svým umístěním. Vaše koupelny jsou naší starostí. 

Vanová baterie - balneo (léčebná lázeň)

Příjemnou lázeň si rád dopřeje každý z nás. Užijte si ji i Vy kdykoliv ve Vašem příjemném domácím prostředí. Kromě širokého spektra van, které společnost Dorint DG Centrum nabízí, je k dispozici nemalá škála vanových baterií. Vše v luxusním a harmonickém stylu. Vhodně zvolená vanová baterie Vám zajistí potřebný komfort a dokreslí příjemnou atmosféru. 

Vanová baterie ostatní typy

Dřezová baterie

Kuchyňská baterie může být stylově kompatibilní s Vaší kuchyňskou linkou, protože naše nabídka je opravdu široká. Každá dřezová baterie usnadňuje kuchařce práci svojí důmyslnou konstrukcí. Akční rádius ramene baterie je až 360°, disponuje sprchou a možností volby vodního paprsku pouhým stisknutím tlačítka. Naše dřezové baterie jsou uživatelsky komfortní.

Umyvadlová baterie 

Nabídka koupelnových vodovodních baterií je široká. Umyvadlová baterie může být umístěná nad umyvadlem, na jeho okraji nebo vedle něj jako samostatně stojící objekt. Naše umyvadlové baterie se hodí pro všechna umyvadla. Stejným způsobem jako umyvadlová baterie může být v prostoru kolem vany umístěna vanová baterie, která je dalším produktem společnosti Dorint DG Centrum.

Sprchová baterie 

Sprchová baterie je určena výhradně do sprchových koutů. Její součástí je především hlavová a ruční sprcha, nicméně funkce je možné rozšířit například instalací boční sprchy. Spektrum nabízených typů baterií je natolik široké, že je možné vybavit všechny sprchové kouty jakéhokoliv provedení.

Vanová baterie termostatická

Termostatická baterie má nadčasový design, přestože je velice praktickým pomocníkem. Termostatická hlavice sama reguluje teplotu vody podle nastavení. Její ovládání je snadné. Vanová termostatická baterie se vyrábí v nástěnném a podomítkovém provedení. Čisté linie baterie a použitý materiál tvoří luxusní prvek Vaší koupelny.

Vanová baterie podomítková

Vanová podomítková baterie je ryze designová záležitost. Těleso baterie je zabudované ve zdi, viditelné jsou pouze její ovládací prvky. Ty jsou u všech nabízených typů detailně zpracované, mají harmonické tvary, vynikají ušlechtilostí zpracování a jsou provedené v mnoha metalických a barevných podobách.

Vanová baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Odborníci společnosti Dorint DG Centrum jsou pravými profesionály. Díky podrobným znalostem nabízených produktů Vám pomohou s výběrem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, doporučí koupelnové radiátory nebo obklady do koupelen, ale také do ostatních prostor Vašeho domova. Ve výčtu sortimentu nelze opomenout další výrobky do koupelen jakými jsou například vanová baterie nebo židle do sprchy, ale také do kuchyní, kam jsme schopni dodat dřezové baterie, dřezy a mnoho dalších produktů. Naši odborníci najdou odpověď na každou Vaši otázku.

Mohlo by vás také zajímat