Kuchyňská baterie

Kuchyňská baterie od Dorint DG Centrum

Společnost Dorint DG Centrum dokáže vybavit Vaše koupelny těmi nejkvalitnějšími produkty luxusního zpracování od zahraničních dodavatelů jakými jsou například umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, a proměnit je na moderní koupelny, ve kterých se budete cítit skvěle. Společnost ale také nabízí produkty světového designu do Vaší kuchyně. V pestré nabídce nechybí dřezová baterie, dřez, sprcha, drtič kuchyňského odpadu a další doplňky moderní kuchyně. Jakákoliv splní Váš sen, stačí si jen vybrat.

Kuchyňská baterie - moderní kuchyně

Vaši kuchyňskou linku prakticky i esteticky doplní vhodná kuchyňská baterie. Ikonickou podobu a vysoce funkční přidanou hodnotu mají baterie Grohe. Jejich tvar i použitý materiál snadno zkombinujete s dřezem, odkapávacím prostorem, sprchou, drtičem kuchyňského odpadu a dalšími doplňky moderní kuchyně, kterých je v nabídce široká paleta. Naše produkty zahraniční výroby podtrhnou Váš styl. Určitě si vybere. Vaše kuchyně bude přesně podle Vašich představ. 

Kuchyňská baterie ostatní typy

Umyvadlová baterie 

Umyvadlová baterie má v podání našich zahraničních dodavatelů mnoho podob. Vybírat je možné nejen ve velikostech, ale také v provedeních, použitých materiálech a barvách. Nabízíme umyvadlové baterie v metalickém i barevném provedení, nástěnné i podomítkové, pákové i kohoutkové. Naše baterie Vaše umyvadla ozdobí.

Vanová baterie 

Vanová baterie je specifickou vodovodní baterií, která se používá pouze na koupelnové vany. Tvary i použitý materiál splňují požadavky na luxusní produkty. Rovněž z pohledu funkcionality mají uživateli co nabídnout. Společnost Dorint DG Centrum vedle koupelnových baterií nabízí současně kuchyňské baterie a další typy vodovodních baterií v mnoha provedeních.

Sprchová baterie 

Sprchová baterie může mít mnoho podob a provedení. Četná variabilita tvarů umožní vhodně doplnit jakékoliv sprchové kouty. Společnost Dorint DG Centrum má v nabídce široké spektrum vodovodních baterií, ze kterých je možné vybírat. Vedle zmíněných sprchových baterií jsou to například umyvadlové, vanové nebo kuchyňské baterie.

Kuchyňská baterie termostatická

Termostatická baterie je praktickým pomocníkem s přidanou hodnotou nadčasového designu. Kuchyňská baterie termostatická reguluje teplotu vody, aby nedošlo například k jejímu přehřátí a v důsledku toho k opaření. Rovné linie a nadčasový design si podmaní každého uživatele.

Kuchyňská baterie podomítková

Podomítková baterie má nadčasový design světové úrovně. Těleso baterie je zabudované ve zdi, přiznané jsou pouze její ovládací prvky. Jejich vypracování je luxusní a precizně provedené v každém detailu. Tato kuchyňská baterie se hodí ke každému stylu.

Kuchyňská baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Společnost Dorint DG Centrum poskytuje svým zákazníkům luxusní zboží od zahraničních dodavatelů a odborné služby na vysoce profesionální úrovni. V prostorách koupelnového studia si můžete prohlédnout nejen umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, koupelnové radiátoryobklady do koupelny, ale i do jiných prostor Vašeho domova, ale i řadu doplňkových výrobků. Představíme Vám pestrou paletu barevných, tvarových a materiálových provedení našich produktů. Poraďte se s našimi odborníky. Rádi vás u nás přivítáme.