umyvadlové baterie

Umyvadlová baterie od Dorint DG Centrum

Baterie Grohe mají nadčasový design. Vyrábějí se v mnoha provedeních, a proto se hodí do každé  moderní koupelny. Umyvadla, vany, sprchové kouty Vaší  koupelny dozdobí nástěnné, podomítkové nebo volně stojící vodovodní baterie. Výrobky značky Grohe vynikají dokonalostí ve zpracování a nápaditým, ale detailním provedením. Design je vždy vyvážený, harmonický a precizní, stručně vyjádřeno luxusní. Výběr je jen na Vás. V našem koupelnovém studiu vám vždy rádi poradíme a osobně ukážeme jednotlivé výrobky. 

Umyvadlová baterie od Dorint DG Centrum

Baterie Grohe mají nadčasový design. Vyrábějí se v mnoha provedeních, a proto se hodí do každé  moderní koupelny. Umyvadla, vany, sprchové kouty Vaší  koupelny dozdobí nástěnné, podomítkové nebo volně stojící vodovodní baterie. Výrobky značky Grohe vynikají dokonalostí ve zpracování a nápaditým, ale detailním provedením. Design je vždy vyvážený, harmonický a precizní, stručně vyjádřeno luxusní. Výběr je jen na Vás. 

Umyvadlová baterie ostatní typy

Dřezová baterie

Kuchyňská baterie je osobitý produkt s odlišným konstrukčním řešením než má umyvadlová baterie. Dřezová baterie je délkou ramene baterie a jejím akčním rádiusem přizpůsobena snadné manipulaci při naplňování nádob vodou. Je rovněž vybavena několika technickými zlepšeními, která Vám poskytnou vyšší komfort při práci v kuchyni. Kromě praktičnosti je také vkusně provedená.

Vanová baterie 

Vanová baterie podobně jako umyvadlová baterie se umisťuje nad koupelnové vany nebo na jejich okraj. Jinou variantou je samostatně stojící vanová baterie, která může v prostoru koupelny působit jako zajímavý estetický objekt. Dalšími typy vanových baterií jsou podomítkové nebo nástěnné. Zcela specifickým typem je vanová baterie termostatická. Naši odborníci Vám při výběru pomohou.

Sprchová baterie 

Sprchové kouty jsou vybavovány specifickými vodovodními bateriemi. Sprchová baterie určená k tomuto účelu má hlavovou sprchu, někdy také ruční. Pro vyšší komfort sprchování je možné vybavit sprchový kout boční sprchou. Provedení sprchových baterií je tvarově i barevně rozmanité. Rádi Vás s výběrem poradíme.

Umyvadlová baterie termostatická

Termostatická baterie je výhodná z hlediska regulace teploty vody pomocí termostatické hlavice. Zamezí změně teploty a zabrání možnému opaření. Její ovládání je snadné. Umyvadlová baterie tohoto typu je nejen bezpečná, ale také estetická. Rovné linie baterie působí nadčasově. Výběr je jen na Vás.

Umyvadlová baterie podomítková

Podomítková baterie je nejelegantnějším řešením z celého sortimentu vodovodních baterií. Tato umyvadlová baterie má zabudované těleso přímo ve zdi. Na jejím povrchu jsou přiznané pouze ovládací prvky baterie. Jejich vzhled je skvěle designově propracovaný, souzní s každým stylem interiéru koupelny. Určitě si vyberete.

Umyvadlová baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Odborníci společnosti Dorint DG Centrum jsou skutečnými profesionály. Detailně znají všechny nabízené produkty, usnadní Vám realizaci Vašeho snu. Pomohou Vám vybrat sanitární keramiku, dveře do sprchového koutu, koupelnový nábytek, koupelnové radiátory nebo obklady nejen do koupelen, ale také do ostatních prostor Vašeho domova. Ve výčtu sortimentu nelze opomenout výrobky jakými jsou například umyvadlová baterie a další typy vodovodních baterií nebo doplňkové produkty jako je židle či sedátko do sprchy. Naši odborníci najdou řešení na každou Vaši otázku.

Mohlo by vás také zajímat