Sprchové kouty

sprchové kouty

Sprchový kout je oázou fyzické i duševní očisty. Koupelnové studio Dorint DG Centrum Vám nabízí luxusní sprchové kouty, které osvěží Vaše tělo a současně vhodně doplní Váš interiér. Nabízené moderní sprchové kouty jsou vyráběné v mnoha rozměrech, jejich výbavu tvoří luxusní sprchy od špičkových dodavatelů. Plné a komfortní využití dodá sprchovému koutu sprchový set.

Luxusní sprchové kouty nabízíme v pestré paletě typů:

  • sprchové boxy
  • sprchové kouty s vaničkou
  • sprchové dveře do niky

nebo dodáváme také

  • venkovní sprchy v různém provedení

Sprchové kouty od Dorint DG Centrum

Dorint DG Centrum nabízí svým zákazníkům luxusní sprchové kouty, které vhodně doplní všechny moderní koupelny. Dorint DG Centrum poskytuje koupelny, které respektují Váš osobitý styl.

Sprchové kouty - katalogy

Sprchové kouty mnoha rozměrů

Špičkoví dodavatelé sprchových koutů poskytují široké spektrum jejich velikostí. Koupelny s velkorysým prostorem využijí sprchový kout 120x90, sprchový kout 100x100 nebo sprchový kout 80x100. Vkusně je možné zařídit také rozměrově menší prostory, kam je možné umístit sprchový kout 80x80 nebo sprchový kout 70x70. V naší nabídce je také sprchový kout 90x90. Dorint DG Centrum uspokojí každého náročného zákazníka.

Sprchové kouty různých typů

Sprchové kouty - sprchové boxy

Sprchové boxy jsou jedinečným řešením. Předností je jeho snadná instalace. Naopak sprchové kouty jsou na výstavbu náročnější, ovšem každý jejich detail je možné si vybrat. Luxusní design obou variant řešení potěší každého. 

Sprchové kouty – venkovní sprchy

Exteriérové sprchové kouty vycházejí vstříc velmi náročným zákazníkům. Venkovní sprchy a zahradní sprchy jsou svým designem i technologickým zpracováním navržené pro využití ve venkovních prostorách Vašeho domova.

Sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou jsou ideální kombinací luxusu a pohodlí. V různých provedeních uspokojí každého zákazníka.

Sprchové kouty – sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky naprosto respektují stavební provedení Vaší koupelny. Mají designově nápadité provedení, kterým příjemně dokreslí interiér. Sprchové kouty, které vzniknou instalací sprchových dveří, si určitě oblíbíte.

Sprchové kouty – doplňky

Sprchové kouty – sprchová zástěna

Sprchové zástěny mají minimalistický charakter. Nepůsobí rušivě na celkový vizuální dojem. Je to praktické řešení, které udrží koupelny suché a čisté. 

Sprchové kouty – sedátko do sprchy

Sprchové kouty ocení každý uživatel zvláště tehdy, pokud jejich komfortní využití rozšíří praktičtí pomocníci jakými jsou sedátka do sprchy. Židle do sprchy potěší každého uživatele nejen pohodlím, ale také svým vzhledem.

Sprchové kouty – sprchové vaničky

Sprchové vaničky se tvarem, rozměrem i barvou přizpůsobí Vašim potřebám i rozměrům Vaší koupelny. Sprchové vaničky jsou praktické i estetické. Každý zákazník si vybere.

Sprchové kouty - ostatní sortiment naší společnosti

Oázou pohodlí Vašich domovů jsou esteticky i funkčně zařízené koupelny. Barevnost, tvarová pestrost a především vysoká kvalita výrobků, jakými jsou koupelnové vany, sprchové kouty nebo umyvadla doplněné o detaily jako jsou vodovodní baterie, koupelnové radiátory nebo obklady vytváří příjemné luxusní prostředí, které Vám na míru může nabídnout Dorint DG Centrum. Společnost rovněž nabízí obklady nejen do koupelen, které prozáří i další prostory Vašeho domova.