Sprchové boxy

Sprchový box přinese zcela nový prvek do Vaší koupelny. Je vyrobený vcelku z vysoce kvalitních materiálů. Provedení je luxusní ve špičkovém designu i v nejmenších detailech, které je možné, podle představ zákazníka doplnit o sprchový setSprchový box společnosti Dorint DG Centrum se přizpůsobí jakémukoliv prostoru Vaší koupelny. Mezi největší sprchové boxy patří sprchový box 100x100 a sprchový box 120x80, naopak mezi nejmenšími jsou sprchový box 80x80 nebo sprchový kout 60x60. Rovněž nabízíme sprchové boxy 90x90. 

Sprchové boxy od Dorint DG Centrum

Sprchové boxy i sprchové kouty jsou běžnou součástí moderní koupelny.  Společnost Dorint DG Centrum vybaví Vaše koupelny luxusním zbožím, které Vám zajistí plný komfort.

Sprchové boxy mnoha rozměrů

Sprchové boxy jsou jedinečným řešením prostoru koupelny. Jsou vyrobené z jednoho kusu materiálu. Jsou esteticky provedené. Sprchové boxy od společnosti Dorint DG Centrum se přizpůsobí jakémukoliv prostoru Vaší koupelny. Mezi největší patří sprchový box 100x100 a sprchový box 120x80, naopak mezi nejmenšími je sprchový box 60x60. Nabízíme také sprchový box 90x90 a sprchový box 80x80.

Sprchové boxy - ostatní typy sprchových koutů

Venkovní sprchy

V exteriéru Vašeho domova mohou být nainstalované venkovní sprchy. V zeleni Vašeho obydlí Vám bude k dispozici zahradní sprcha, která se díky svému designu stane příjemným exteriérovým doplňkem.

Sprchové kouty s vaničkou

Praktické a příjemné využití prostoru koupelny nabízejí sprchové kouty s vaničkou. Jejich předností je zachování suchého a čistého prostoru koupelny. Takto ošetřený prostor rovněž umožňují například sprchové boxy. Z rozmanité nabídky produktů si vybere každý zákazník.

Sprchové dveře do niky

Prostor Vaší koupelny vhodným způsobem vyřeší sprchové dveře do niky. Rozšíří její funkcionalitu, ale ponechají koupelně její specifický vzhled. Sprchové dveře do niky mají luxusní, ale minimalistický design.

Sprchové boxy – doplňky

Sprchové boxy – sprchová zástěna

Sprchové zástěny jsou v minimalistickém provedení a v celkovém designovém pojetí koupelny nepůsobí rušivě. Jsou především praktickým doplňkem, který zajistí suché a čisté okolí sprchy. Takto ošetřený prostor rovněž umožňují například sprchové boxy.

Sprchové boxy – sedátko do sprchy

Komfortní využití sprchového boxu mohou poskytnout sedátka do sprchy nebo stolička do sprchy. Jsou nejen funkčně, ale také esteticky dobře řešené. Každý ze zákazníků si vybere ze široké nabídky. Stoličkami do sprchy je možné vybavit také sprchové boxy.

Sprchové boxy – sprchové vaničky

Sprchové vaničky se provedením, rozměrem, barvou přizpůsobí Vaší koupelně i Vašim nárokům na komfort. Jsou praktické i estetické. Jiným produktem se stejnými parametry a výhodami jsou například sprchové boxy. Z pestré nabídky Společnosti Dorint DG Centrum si každý zákazník vybere.

Sprchové boxy - ostatní sortiment naší společnosti

Pohodlí Vašim domovům poskytují, mimo jiné, také koupelny. Jejich nedílnou součástí jsou umyvadlakoupelnové vanysprchové kouty, které z praktického i estetického pohledu doplňují detaily, kterými jsou vodovodní baterie nebo koupelnové radiátory. Celkový dojem podtrhuje barevnost obkladů koupelen. Koupelnové studio Dorint DG Centrum však poskytuje obklady nejen do koupelen, ale také do jiných prostor Vašeho domova, který tak příjemně barevně sladí.