Sprchový set

Příjemný zážitek ze sprchování Vám zajistí sprchové sety, sprchové sady a sprchové systémy, které společnost Dorint DG Centrum nabízí v nepřeberném množství tvarových, barevných a velikostních provedeních. Navštivte naše koupelnové studio.

Sprchový set od Dorint DG Centrum

Sprchové kouty vybavené výrobky zahraniční produkce, které společnost Dorint DG Centrum nabízí, přispějí k osobitému vzhledu moderní koupelny. Všechny koupelny vybavené našimi produktu mají jedinečný charakter.

Sprchové sety Vás nadchnou

Společnost Dorint DG Centrum má ve své nabídce sprchové sady, sprchové systémy a sprchové sety od špičkových dodavatelů ze zahraničí. Jejich nepřeberné množství Vám ve svém showroomu představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Luxus prozáří Vaši koupelnu i Váš domov.

Sprchový set – sprchové kouty různých typů

Sprchový set - sprchové boxy

Sprchové boxy poskytují jedinečné praktické řešení. Jednotnost designu je ve všech detailech. Sprchový box společnosti Dorint DG Centrum se přizpůsobí jakémukoliv prostoru Vaší koupelny. 

Sprchový set – venkovní sprchy

Sprchový set může mít mnoho podob, mezi nimi je zahradní sprcha. Její tvar a provedení zcela záleží na požadavcích uživatele. Nabídka je natolik široká, že vybavíme k naprosté spokojenosti jakékoliv venkovní sprchy.

Sprchový set - sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou nabízíme v nepřeberném množství tvarových, barevných a velikostních provedeních. Přijďte si vybrat.  

Sprchový set - sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky jsou ideálním řešením prostoru koupelny z estetického i praktického hlediska. Sprchové dveře jsou minimalistického designu a zajistí suché a čisté prostředí koupelny. Sprchový kout může doplnit sprchový set, který podtrhne celkový vizuální dojem prostoru.

Sprchový set – doplňky

Sprchový set – sprchová zástěna

Sprchové zástěny mají především funkci praktickou, chrání okolí před kapkami vody. Dokáže však svým designem vytvořit intimní a příjemný prostor pro uživatele. Sprchový kout je možné doplnit o sprchový set, který bude vizuálně souznít se sprchovou zástěnou. 

Sprchový set – sedátko do sprchy

Prostor sprchy mohou doplnit sedátka do sprchy. Praktický pomocník jakým stolička do sprchy je, bude také estetickým doplňkem. Z jejich pestré nabídky si jistě vyberete. 

Sprchový set – sprchové vaničky

Sprchové vaničky nabízíme v široké paletě typů. Podle designu koupelny je možné volit barevnost, tvar i rozměry. Celkový dojem dotvoří sprchový set.

Sprchový set - ostatní sortiment naší společnosti

Luxus, tvarovou i barevnou pestrost poskytují umyvadla, koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové radiátory a obklady nejen do koupelen od špičkových světových výrobců a dodavatelů. Široký sortiment a vysoce odborný přístup nabízí svým klientům společnost Dorint DG Centrum.