Stolička do sprchy

Prostor sprchového koutu nebo sprchového boxu je možné doplnit o praktického pomocníka, kterým je židle do sprchy. Vyrábí se v široké škále typů v nápaditých a designově zajímavých podobách. Nedílnou součástí sprchy je sprchový set, který svým provedením bude korespondovat s výběrem ostatních koupelnových produktů.

Stolička do sprchy od Dorint DG Centrum

Sprchové kouty jsou vhodné do jakékoliv koupelny. Díky pestré paletě všech koupelnových výrobků dokážeme designově vybavit moderní koupelny v jakémkoliv stylu, včetně drobných nicméně praktických produktů jakými jsou sedátka do sprchy.

Židlička do sprchy - komfort ve sprše

Společnost Dorint DG Centrum má ve své nabídce sedátka do sprchy v mnoha provedeních. Židlička do sprchy od špičkových dodavatelů Vám umožní vyšší komfort při sprchování. Designově nápaditý produkt si oblíbíte. Jejich nepřeberné množství Vám ve svém koupelnovém studiu představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Luxus prozáří Vaši koupelnu i Váš domov. 

Stolička do sprchy - typy sprchových koutů

Stolička do sprchy - sprchové boxy

Sprchové boxy se liší od sprchových koutů. Jsou vyrobené z jednoho kusu materiálu. Naše nabídka je pestrá s ohledem na rozměry a tvary sprchových boxů. Jeho interiér může doplnit stolička do sprchy, která je nejen praktická, ale také estetická.

Stolička do sprchy - venkovní sprchy

Zahradní sprcha  Vám může poskytnout ještě vyšší komfort pokud je v ní instalovaná stolička do sprchy. Produkt je praktický, ale i designově nápaditý. Jakékoliv venkovní sprchy mohou být tímto pomocníkem vybavené.

Stolička do sprchy - sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou nabízíme v mnoha různých provedeních. Typy, které nemají vestavěné sedátko, je možné doplnit o stoličku do sprchy, kterou si zvolíte dle designu vaničky.

Stolička do sprchy - sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky rozšíří funkcionalitu Vaší koupelny a vytvoří uživateli příjemný a intimní prostor. Je možné do něj nainstalovat například stoličku do sprchy, která Vám zpříjemní sprchování.

Stolička do sprchy ostatní  doplňky

Židlička do sprchy - sprchová zástěna

Sprchové zástěny jsou ojedinělým řešením prostoru koupelny, který uživateli vytvoří příjemné a intimní prostředí. Prostor sprchy nabídne vyšší komfort při sprchování, pokud je v něm umístěná stolička do sprchy, kterou si zákazník vybere podle svého vkusu.

Židlička do sprchy - sprchové vaničky

Sprchové vaničky jsou nabízené v mnoha tvarových i barevných variantách. Prostor sprchy je možné doplnit stoličkou do sprchy, která bude praktickým, ale také estetickým atributem.

Stolička do sprchy - ostatní sortiment naší společnosti

Nadstandardní komfort a luxusní provedení přináší do Vašich koupelen umyvadla, koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové radiátory od špičkových světových výrobců a dodavatelů. Společnost Dorint DG Centrum však nabízí také obklady do koupelen, které harmonicky sladí celý interiér Vašeho domova. Široký sortiment a vysoce odborný přístup Vám poskytnou naši odborníci.