Koupelnové studio

V květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřelo pro náročnou veřejnost nové koupelnové studio - Luxusní koupelny Praha, zaměřené na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V tomto studiu o rozloze 150 m2 jsou prezentovány produkty od předních německých výrobců vodovodních armatur a sprchových systémů Dornbracht a umyvadel z glazované oceli a koupelnového nábytku Alape.

V našem koupelnovém studiu si můžete prohlédnout a osobně vyzkoušet luxusní vodovodní baterie, koupelnové vany, sprchové kouty, umyvadla, WC toalety, koupelnové radiátory  a obklady, které se uplatní nejen v koupelně, ale například i v kuchyni.

Koupelnové studio pro náročné

V našem koupelnovém studiu prezentujeme moderní koupelny pro náročné. Pokud nechcete dělat kompromisy a chcete mít doma luxusní koupelnu, tak jste na správném místě. Představíme vám zde produkty s nejnovějšími technologiemi od nejlepších evropských výrobců. 

Na těchto stránkách se můžete podívat do sekce novinky, kde najdete mnoho inovativních technologií. Rovněž zjistíte, že svět luxusních koupelen se neustále vyvíjí a posouvá směrem vpřed. Naše koupelnové studio pravidelně dostává informace o nové technologii či designu přímo od výrobců

Koupelnové studio - prohlédněte si katalogy na webu 

Navštívit naše koupelnové studio je skvělý nápad, protože si u nás si můžete jednotlivé produkty vyzkoušet a zjistit jak přesně fungují. Pokud však chcete načerpat inspiraci z pohodlí vašeho domova, tak vám doporučíme nahlédnout do sekce katalogy, kde se můžete seznámit s prezentací mnoha výrobků od těch největších a nejprestižnějších dodavatelů.

Koupelnové studio Dorint DG Centrum – zde vám poradíme

Nejenže si v našem koupelnovém studiu můžete vyzkoušet například luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, kterou máme vystavenou jako jediné koupelnové studio, ale také vám zde rádi poradíme a doporučíme ty správné produkty do vaší koupelny či kuchyně.

V koupelnovém studiu Dorint DG dbáme na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Nedoporučujeme každému nejprodávanější výrobky, ale vždy si nejdříve poslechneme vaší představu a ve spolupráci s vámi se pokusíme společně vybrat to nejlepší řešení.