Venkovní sprchy k bazénu

Venkovní zahradní sprchy jistě zpříjemní pobyt v exteriéru. Venkovní sprcha může mít funkci nejen praktickou, ale také estetickou. Provedení je kvalitní a luxusní. Venkovní sprchy od špičkových dodavatelů je možné doplnit o sprchový set, který umožní jejich plné komfortní využití.

Venkovní sprchy od Dorint DG Centrum

Vaše koupelny promění společnost Dorint DG Centrum v moderní koupelny, ve kterých jsou luxusní umyvadla, sprchové kouty a další vybavení od špičkových dodavatelů. Nejen interiér, ale také exteriér si zaslouží pozornost. Zajímavým, praktickým, ale i estetickým doplňkem venkovního vybavení je zahradní sprcha.

Venkovní sprchy k bazénu

Společnost Dorint DG Centrum má ve své nabídce širokou škálu venkovních sprch od špičkových dodavatelů. Ve svém showroomu Vám je představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Rádi Vás seznámí i s dalšími produkty od světových výrobců. Luxus prozáří Vaši koupelnu, Váš domov i Vaší zahradu...

Venkovní sprchy - ostatní typy sprchových koutů

Sprchové boxy

Sprchové boxy společnosti Dorint DG Centrum se přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Provedení je luxusní i v nejmenších detailech. Společnost Dorint DG Centrum nabízí produkty také do exteriérů Vašich domovů, jsou jimi například venkovní sprchy.

Sprchové kouty s vaničkou

Skvělou kombinací příjemného a praktického využití prostoru koupelny jsou sprchové kouty s vaničkou. Z jejich rozmanité nabídky si vybere i náročný zákazník. 

Sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky rozšíří funkcionalitu Vaší koupelny, přičemž zůstane zachovaný její specifický vzhled. Sprchové dveře do niky jsou v luxusním provedení. Společnost Dorint DG Centrum nabízí produkty také do exteriérů Vašich domovů, jsou jimi například venkovní sprchy. 

Venkovní sprchy – doplňky

Venkovní sprchy – sprchová zástěna

Sprchové zástěny jsou v minimalistickém provedení a v celkovém designovém pojetí prostoru nepůsobí rušivě. Jsou také vhodným praktickým řešením v mnoha ohledech.

Venkovní sprchy – sedátko do sprchy

Sedátka do sprchy jsou nápaditého a elegantního provedení. Stolička do sprchy poskytuje vyšší komfort při sprchování. Je možné ji použít i do venkovní sprchy. Široká nabídka obou typů produktů uspokojí požadavky každého zákazníka.

Venkovní sprchy – sprchové vaničky

Sprchové vaničky se přizpůsobí Vašim potřebám. Jejich provedení, barevnost i rozměry jsou rozmanité. Každý zákazník si vybere. Společnost Dorint DG Centrum nabízí produkty také do exteriérů Vašich domovů, jsou jimi například venkovní sprchy.

Venkovní sprchy - ostatní sortiment naší společnosti

Společnost Dorint DG Centrum nabízí náročným klientům luxusní provedení kompletního vybavení koupelen. Široký sortiment zahrnuje umyvadlavodovodní bateriekoupelnové vanysprchové koutykoupelnové radiátory, ale také obklady nejen do koupelen. Klientům nabízí variabilitu, komfort, praktičnost, vysokou kvalitu a především luxus.