Venkovní sprchy k bazénu

Venkovní zahradní sprchy jistě zpříjemní pobyt v exteriéru. Venkovní sprcha může mít funkci nejen praktickou, ale také estetickou. Provedení je kvalitní a luxusní. Venkovní sprchy od špičkových dodavatelů je možné doplnit o sprchový set, který umožní jejich plné komfortní využití.

Venkovní sprchy od Dorint DG Centrum

Vaše koupelny promění společnost Dorint DG Centrum v moderní koupelny, ve kterých jsou luxusní umyvadla, sprchové kouty a další vybavení od špičkových dodavatelů. Nejen interiér, ale také exteriér si zaslouží pozornost. Zajímavým, praktickým, ale i estetickým doplňkem venkovního vybavení je zahradní sprcha.

Venkovní sprchy k bazénu

Koupelnové studio Dorint DG Centrum má ve své nabídce širokou škálu venkovních sprch od špičkových dodavatelů. Ve svém showroomu Vám je představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Rádi Vás seznámí i s dalšími produkty od světových výrobců. Luxus prozáří Vaši koupelnu, Váš domov i Vaší zahradu...

Venkovní sprchy - ostatní typy sprchových koutů

Sprchové boxy

Sprchové boxy společnosti Dorint DG Centrum se přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Provedení je luxusní i v nejmenších detailech. Společnost Dorint DG Centrum nabízí produkty také do exteriérů Vašich domovů, jsou jimi například venkovní sprchy.

Sprchové kouty s vaničkou

Skvělou kombinací příjemného a praktického využití prostoru koupelny jsou sprchové kouty s vaničkou. Z jejich rozmanité nabídky si vybere i náročný zákazník. 

Sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky rozšíří funkcionalitu Vaší koupelny, přičemž zůstane zachovaný její specifický vzhled. Sprchové dveře do niky jsou v luxusním provedení. Společnost Dorint DG Centrum nabízí produkty také do exteriérů Vašich domovů, jsou jimi například venkovní sprchy. 

Venkovní sprchy – doplňky

Venkovní sprchy – sprchová zástěna

Sprchové zástěny jsou v minimalistickém provedení a v celkovém designovém pojetí prostoru nepůsobí rušivě. Jsou také vhodným praktickým řešením v mnoha ohledech.

Venkovní sprchy – sedátko do sprchy

Sedátka do sprchy jsou nápaditého a elegantního provedení. Stolička do sprchy poskytuje vyšší komfort při sprchování. Je možné ji použít i do venkovní sprchy. Široká nabídka obou typů produktů uspokojí požadavky každého zákazníka.

Venkovní sprchy – sprchové vaničky

Sprchové vaničky se přizpůsobí Vašim potřebám. Jejich provedení, barevnost i rozměry jsou rozmanité. Každý zákazník si vybere. Společnost Dorint DG Centrum nabízí produkty také do exteriérů Vašich domovů, jsou jimi například venkovní sprchy.

Venkovní sprchy - ostatní sortiment naší společnosti

Společnost Dorint DG Centrum nabízí náročným klientům luxusní provedení kompletního vybavení koupelen. Široký sortiment zahrnuje umyvadlavodovodní bateriekoupelnové vanysprchové koutykoupelnové radiátory, ale také obklady do koupelen a kuchyní. Klientům nabízí variabilitu, komfort, praktičnost, vysokou kvalitu a především luxus.