Zahradní sprcha

Venkovní zahradní sprchy jsou dalším sortimentem, který společnost Dorint DG Centrum svým klientům nabízí. Jejich různorodost nabízí množství variací umístění v exteriéru Vašeho domova. Plný komfort zahradní sprchy i designovou jednotnost zajistí správně zvolený sprchový set.

Zahradní sprcha od Dorint DG Centrum

Společnost Dorint DG Centrum vybaví Vaše koupelny i venkovní prostory. Nabízí celou řadu produktů pro moderní koupelny od umyvadel až po sprchové kouty. V exteriéru Vašeho domova se jistě bude vyjímat venkovní sprcha, kterou v horkých letních dnech ocení celá Vaše rodina. Tyto a další produkty ve vysoké kvalitě a neotřelém designu rozzáří Vaše domovy.

Sprchování v přírodě 

Společnost Dorint DG Centrum má ve své nabídce také produkty do exteriéru Vašeho domova. Zahradní sprcha od špičkových dodavatelů bude praktickým i estetickým doplňkem venkovního prostoru. Jejich nepřeberné množství Vám ve svém koupelnovém studiu představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Luxus rozzáří Váš domov. 

Zahradní sprcha - ostatní typy sprchových koutů

Sprchové boxy

Interiér Vašich koupelen je možné obohatit o sprchové boxy, sprchové kouty a další luxusní produkty z naší nabídky. Nezapomínáme ani na exteriéry Vašich domovů, které jistě obohatí a esteticky doplní zahradní sprcha.

Sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou jsou praktickou a neotřelou záležitostí. Nabízíme je v mnoha podobách a rozměrech. Kromě produktů do interiérů Vašeho domova, je možné vybrat z výrobků určených do exteriérů. Zahradní sprcha potěší celou Vaší rodinu.

Sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky budou mít praktický i estetický efekt. Zajistí suchou a čistou podlahu koupelny a svým designem podtrhnou celkový vizuální dojem.

Zahradní sprcha – doplňky

Zahradní sprcha – sprchová zástěna

Sprchové zástěny nabízíme v mnoha rozměrech a provedeních. Naše výrobky navodí příjemnou atmosféru nejen uvnitř Vašich domovů, ale také vně. Příkladem může být zahradní sprcha, kterou v horkých letních dnech využije každý člen Vaší rodiny.

Zahradní sprcha – sedátko do sprchy

Rozmanitá paleta produktů naplní luxusem Vaše domovy. Interiéry doplníme o sedátka do sprchy, v exteriérech se může hodit stolička do sprchy. Vše nabízíme v mnoha tvarových i barevných provedeních.

Zahradní sprcha – sprchové vaničky

Sprchové vaničky jsou praktickým i estetickým výrobkem. Jejich nabídka je velmi široká. Každý zákazník si vybere.

Zahradní sprcha - ostatní sortiment naší společnosti

Společnost Dorint DG Centrum poskytuje umyvadla, koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie nebo koupelnové radiátory od špičkových světových výrobců a dodavatelů. Současně nabízí designové obklady nejen do koupelen, které barevně sladí interiér Vašeho domova.