sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky jsou minimalistického designu, který respektuje původní vzhled koupelny. Rozčlenění její prostor, který zajistí suchý a čistý. Plné využití prostoru sprchy umožní také sprchový set.

Sprchové dveře do niky od Dorint DG Centrum

Moderní koupelny vyžadují moderní koupelnové zařízení. Společnost Dorint DG Centrum například nabízí luxusní sprchové kouty i sprchové dveře do niky od špičkových dodavatelů. Vaše koupelny vybavíme kvalitními luxusními produkty.

Sprchové dveře do niky esteticky podtrhnou interiér 

Koupelnové studio Dorint DG Centrum má ve své nabídce širokou škálu sprchových dveří do niky od špičkových dodavatelů z Německa. Ve svém showroomu Vám je představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Rádi Vás seznámí i s dalšími produkty od světových výrobců. Luxus prozáří Vaši koupelnu i Váš domov.

Sprchové dveře do niky– ostatní typy sprchových koutů

Sprchové boxy

Sprchové boxy nabízejí účelové řešení prostoru koupelny. Jejich provedení je luxusní ve špičkovém designu i v nejmenších detailech. Klient si může zvolit z široké nabídky provedení, barev a rozměrů. Společnost Dorint DG Centrum nabízí kromě sprchových boxů také sprchové dveře nebo sprchové dveře do niky, které rovněž pomohou rozčlenit prostor Vaší koupelny a prakticky jej využít.

Venkovní sprchy

Společnost Dorint DG Centrum nabízí venkovní sprchy v pestré paletě provedení, které budou nejen Vaším praktickým pomocníkem, ale budou v exteriéru Vašeho domova působit esteticky. Zahradní sprcha je v každém ohledu dobrou volbou pro horké letní dny.

Sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou jsou skvělou kombinací příjemného a praktického využití prostoru koupelny. Uchovají své okolí suché a čisté a svým designem podtrhnou vzhled koupelny. Z jejich rozmanité nabídky si vybere i náročný zákazník.

Sprchové dveře do niky - doplňky

Sprchová zástěna

Sprchové zástěny  a sprchové dveře do niky jsou praktickým řešením, které udrží prostor Vaší koupelny suchý a čistý. Provedení zástěn je minimalistické a v celkovém designovém pojetí koupelny nepůsobí rušivě.

Sprchové dveře do niky - sedátko do sprchy

Prostor, který vznikne instalací například sprchových dveří do niky, je možné vybavit praktickými doplňky. Sedátka do sprchy vylepší komfort při sprchování. Stolička do sprchy potěší každého uživatele nejen pohodlím, ale také svým vzhledem.

Sprchové dveře do niky - sprchové vaničky

Sprchové vaničky vhodně doplní každou koupelnu. Společnost Dorint DG Centrum je nabízí v různorodém provedení, barevnosti i rozměrech od špičkových dodavatelů. Tyto luxusní produkty potěší každého zákazníka.

Sprchové dveře do niky - ostatní sortiment naší společnosti

Kvalitní a estetická umyvadlavodovodní bateriekoupelnové vanysprchové koutykoupelnové radiátory, ale také obklady nejen do koupelen jsou produkty, které nabízí společnost Dorint DG Centrum. Množství tvarů, rozměrů i barev výrobků umožňuje variabilitu kombinací a společnost tak může dostát Vašim vysokým nárokům na praktičnost, komfort, design a luxus.