Naši partneři

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

 

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí v hl. městě Praha. Zámečnictví je otevřené od 6:00 do 20:00 hodin denně. Zámečnická pohotovost se hodí občasně všem, takže můžeme jen doporučit uložit si mobilní telefon 601 502 205 do svého telefonního seznamu a někdy ho, s největší pravděpodobností, rádi použijete. Zámečníci zde uvedené firmy mají dlouholeté zkušenosti, pomohou vám v otevírání aut, přes zabouchnuté dveře, a jiné zámečnické práce. Spokojenost každého zákazníka je pro Zámečnictví Praha zásadní a lze se na jejich kvalitní služby spolehnout právě tak jako na služby naší firmy Podlahy Praha.

 

Masáže Praha

Masáže PrahaNaši partneři Masáže Praha jsou opravdoví profesionálové v oblasti masáží, rehabilitace a aromaterapie. Své služby nabízejí ve velmi příjemném zázemí ve studiu Santé na adrese Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady. Ať už potřebujete uvolnit zablokovaná záda, vypořádat se s migrénou, nebo se jen dokonale uvolnit a relaxovat, vřele Vám doporučujeme využít jejich odborných služeb a dlouholetých zkušeností.

 

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha zhodnotí potřebný rozsah úprav a vypracuje vám nezávaznou cenovou kalkulaci. Doporučí vám rozsah potřebné renovace. Profesionálové posoudí současný stav podlahy, rozsah případného poškození a zda je rekonstrukce důležitá. Zabrání špatnému rozhodnutí a chybně investovaným prostředkům. Návštěvu technika nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha

Marmoleum (podlahová krytina) patří mezi produkty společnosti Podlahy Praha. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Tato podlahová krytina se skládá ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů aj. PVC podlahy se liší v tom, že nejsou odolné jako marmoleum. Na tuto podlahovou krytinu dávají výrobci běžně 30-ti letou záruku. Trvanlivost této extra odolné krytiny je však i 50 let! Marmoleum Praha společnosti Podlahy Praha nemůže zklamat ani extra náročné klienty.

 

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. poskytuje všechny DDD služby. Jejich deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) je na vysoké úrovni. Taktéž jejich dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů) ve kvalitě nikterak nezahálí. Dezinfekce, kterou nabízejí je kvalitní a je jedno zda se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

Masáže Praha Vršovice

Masáže Praha VršoviceVšechny masáže Praha, které vám Studio Oblouková může nabídnout, budou provádět zkušené masérky s několikaletou praxi, které vnímají podněty od klientů a tak vaše masáže budou vždy lepší a lepší. Jejich klienti se k nim vždy znovu rádi vracejí. Využijte jejich služby, ať už jde o masáž či jógu a studio vám nabídne rodinnou atmosféru, kde si skvěle odpočinete.