Naši partneři

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveřeBezpečnostní dveře do bytu jsou jedním z hlavních prvků, jak zabezpečit svůj domov, firmu či komerční prostor. Bezpečnostní dveře do bytu chrání obyvatele i majetek před nezvanými hosty a nebezpečím. Takové dveře nabízí česká firma Dveře OK. Jejich vchodové dveře do bytu jsou odolné a stávají se tak skvělým nástrojem a prevencí proti vloupání. Zajišťují bezpečnost obyvatel domu a přináší další výhody. Ve firmě Dveře OK vycházejí vstříc vašim potřebám a přáním. Pokud tedy hledání odborníky na výměnu dveří či instalaci dveří nových, neváhejte se jim ozvat.

Koupelny Plzeň

Koupelny PlzeňVýstavba či rekonstrukce koupelny může být příjemnou záležitostí bez zbytečných starostí. S firmou Koupelny Plzeň budete na plánování a vybírání té pravé koupelny vzpomínat s radostí. Rodinná firma s dlouholetou tradicí Koupelny Plzeň se bude snažit, aby splnila vaše koupelnová přání.

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí v hl. městě Praha. Zámečnictví je otevřené od 6:00 do 20:00 hodin denně. Zámečnická pohotovost se hodí občasně všem, takže můžeme jen doporučit uložit si mobilní telefon 601 502 205 do svého telefonního seznamu a někdy ho, s největší pravděpodobností, rádi použijete. Zámečníci zde uvedené firmy mají dlouholeté zkušenosti, pomohou vám v otevírání aut, přes zabouchnuté dveře, a jiné zámečnické práce. Spokojenost každého zákazníka je pro Zámečnictví Praha zásadní a lze se na jejich kvalitní služby spolehnout právě tak jako na služby naší firmy Podlahy Praha.

Vjezdové brány

vjezdové brány Jestliže sháníte někoho, kdy by vám oplotil pozemek nebo dodal i s montáží vjezdové brány či garážová vrata, tak vám doporučujeme firmu Urban BVP. Firma si zakládá na prvotřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. Všechny jejich produkty jsou od prověřených dodavatelů s dlouhou historii. Také firma na trhu působí již mnoho let. Za 20 let své praxe nasbírali mnoho zkušeností, a tak je nic nezaskočí a poradí si s každou zakázkou. Navíc mají přívětivé ceny jak materiálu, tak i práce.

 

Okenní fólie 

fólie na oknaZajímejte se o okenní fólie od Infrasol. Tento článek vám přiblíží Fólie na sklo aut a budov od značky Infrasol. Přinášíme vám podrobný přehled výhod těchto okenních fólií. Navíc vám firma může doporučit odborníka na instalaci fólií, který je certifikován.

 

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha zhodnotí potřebný rozsah úprav a vypracuje vám nezávaznou cenovou kalkulaci. Doporučí vám rozsah potřebné renovace. Profesionálové posoudí současný stav podlahy, rozsah případného poškození a zda je rekonstrukce důležitá. Zabrání špatnému rozhodnutí a chybně investovaným prostředkům. Návštěvu technika nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha

Marmoleum (podlahová krytina) patří mezi produkty společnosti Podlahy Praha. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Tato podlahová krytina se skládá ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů aj. PVC podlahy se liší v tom, že nejsou odolné jako marmoleum. Na tuto podlahovou krytinu dávají výrobci běžně 30-ti letou záruku. Trvanlivost této extra odolné krytiny je však i 50 let! Marmoleum Praha společnosti Podlahy Praha nemůže zklamat ani extra náročné klienty.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidy

Jednoduše řečeno, schodolez pro invalidy je zařízení, které umožňuje doprovodné osobě snazší pohyb s vozíčkářem po schodech. Je možnost na schodolez upevnit invalidní vozík či nechat tu, kterou je vybaven shodolez sám. Díky elektrickému motoru, kterým je schodolez opatřen, snáze a téměř bez fyzické námahy můžete nechat schodolez vylézt schodiště. I přesto, že má postiženému ulehčit pohyb po schodech, tak není možné, aby se postížená osoba obešla bez doprovodné osoby, která bude přinejmenším daný schodolez obsluhovat.

 

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. poskytuje všechny DDD služby. Jejich deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) je na vysoké úrovni. Taktéž jejich dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů) ve kvalitě nikterak nezahálí. Dezinfekce, kterou nabízejí je kvalitní a je jedno zda se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do panelákuBezpečnostní dveře jsou klíčovým prvkem pro ochranu vašeho domova, zajišťující bezpečí vaší rodiny i majetku. Tyto dveře disponují speciálními funkcemi, jako jsou pevné zámky a odolné materiály, které zabraňují neoprávněnému vstupu. Níže jsou uvedeny výhody, které firma Dveře OK nabízí při pořízení bezpečnostních dveří do paneláku.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy Zpracování vinylové podlahy je na takové úrovni, že je vhodná do všech druhů interiérů. Klienti, kteří projeví zájem o tyto krytiny, si mohou v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. vybrat z široké nabídky barevných, abstraktních, kamenných, ale také tradičních dřevěných vzorů. Technologicky správně provedená pokládka vinylové podlahy podpoří velice reálný vzhled podlah z přírodních materiálů.

 

Garážová vrata

Garážová vrataSpolečnost Urban BVP vám ráda dodá i s instalací garážová vrata, vjezdové brány, ploty, branky a pohony. Veškerá nabízené produkty a to i garážová vrata, vám dodají včetně následné montáže. Vše nejdříve zaměří, domluví se s vámi o typu vrat a následné realizaci. Na základě toho poté dodají vhodná vrata, která splní vaší představu a provedou jejich instalaci. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají prověření dodavatelé, s kterými mají navázanou několika letou spolupráci

 

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Rádi bychom vám představili automyčku Dejvice, která se specializuje na ruční mytí aut na Praze 6. Jejich provozovna, jak napovídá sám název, se nachází v centru Dejvic. Konkrétně v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu.

 

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha má na trhu sklenářských prací již 20-ti letou historii. Firma má sídlo v Praze, ale své služby dodává po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými odborníky a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Výhodou odborného vedení je, že snáze reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Restaurace Praha

Restaurace PrahaPokud hledáte restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám může nabídnut dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu a vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy.

Sklenářství PRAHA - TOMÁŠ KLAPKA

SklenářstvíNašli jste při příchodu do obchodu prasklou výlohu, stojíte bezradně před rozbitým sklem ve vstupních dveřích domu, potřebujete přesklít sklo u krbových kamen nebo poptáváte zrcadlo na míru do koupelny nebo přes celou stěnu? Je zřejmé, že v takové situaci budete hledat profesionální sklenářské práce. Zkuste využít komplexní nabídku sklenářských služeb společnosti sklenářství Praha. Sklenářství Klapka Vám nabídne jen ty nejkvalitnější práce v daném oboru, disponuje týmem zručných a zkušených sklenářů, kteří při práci používají moderní metody a neustále se snaží o zkvalitňování nabízených služeb.

DERATIZACE KO

DERATIZACEHledáte firmu, která by u vás provedla rychlou a bezpečnou deratizaci? Tak to vám můžeme doporučit deratizace od společnosti KF TRANS s.r.o.. Jejich nabídka obsahuje kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Jelikož je v Praze hodně potkanů, myší a obecně mnoho hlodavců, tak nejvíce provádí právě deratizace. Konkrétně tedy deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů a v létě nejvíce deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Zámečnictvi Praha

Zámečnictvi PrahaZámečnická pohotovost Praha západ (Jesenice, Roztoky, Černošice...), kterou vám na této stránce chceme doporučit, je tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zavolejte tedy v jakoukoliv denní nebo i noční hodinu na číslo 777 323 707 a okamžitě k vám vyrazí zkušený zámečník Praha. Toto zámečnictví má možnost vyrazit autem nebo využít motorky, což má v Praze nemalé benefity. Díky možnosti dojezdu na motorce se může zámečník vyhnout zácpám a jiným dopravním situacím, které by jej jinak zdrželi a dorazí za vámi vždy včas. Zámečnictví Praha západ vám nabízí kompletní zámečnické práce od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

DERATIZACE ŠTĚNIC

DERATIZACE ŠTĚNIC Deratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o proces, během kterého dochází k plošné likvidaci štěnic. Na tento úkol sami nestačíme a je vždy potřeba volat deratizační firmu. Profesionální firmy jako jsou například Deratizace Praha mají přístup k lepšíma hlavně funkčním přípravkům, ke kterým se běžný člověk nedostane. Pokud se pokusíte o deratizace štěnic sami akorát můžete situaci výrazně zhoršit, protože by si štěnice mohli vybudovat částečnou rezistenci..

 

ČELNÍ SKLO

ČELNÍ SKLOFirma Autosklo JR se výměnou nebo opravou čelních skel a ostatních autoskel zabývá již vice jak 20 let. Odborný personál s mnohaletými zkušenostmi posoudí poškození vašeho čelního skla a zváží zda je možné sklo opravit. Někdy se může čelní sklo scelit - když se jedná o malou prasklinu a někdy je zapotřebí kompletní výměna čelního skla.

BEZPEČNOSTNÍ VCHODOVÉ DVEŘE

BEZPEČNOSTNÍ VCHODOVÉ DVEŘEHledáte lepší zabezpečení svého domova nebo přemýšlíte o výměně stávajících vchodových dveří? Kontaktujte odborníky z firmy Dveře OK, kteří Vám poskytnou bezplatnou konzultaci a pomohou Vám vybrat správný typ dveří. Nabízejí bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře a jednoduché jednobodové vchodové dveře, všechny na míru šité pro Vás. Firma také nabízí vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od Dveře OK jsou osazeny komponenty, které si sami zvolíte.