Naši partneři

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

Koupelny Plzeň

Koupelny PlzeňVýstavba či rekonstrukce koupelny může být příjemnou záležitostí bez zbytečných starostí. S firmou Koupelny Plzeň budete na plánování a vybírání té pravé koupelny vzpomínat s radostí. Rodinná firma s dlouholetou tradicí Koupelny Plzeň se bude snažit, aby splnila vaše koupelnová přání.

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí v hl. městě Praha. Zámečnictví je otevřené od 6:00 do 20:00 hodin denně. Zámečnická pohotovost se hodí občasně všem, takže můžeme jen doporučit uložit si mobilní telefon 601 502 205 do svého telefonního seznamu a někdy ho, s největší pravděpodobností, rádi použijete. Zámečníci zde uvedené firmy mají dlouholeté zkušenosti, pomohou vám v otevírání aut, přes zabouchnuté dveře, a jiné zámečnické práce. Spokojenost každého zákazníka je pro Zámečnictví Praha zásadní a lze se na jejich kvalitní služby spolehnout právě tak jako na služby naší firmy Podlahy Praha.

Vjezdové brány

vjezdové brány Jestliže sháníte někoho, kdy by vám oplotil pozemek nebo dodal i s montáží vjezdové brány či garážová vrata, tak vám doporučujeme firmu Urban BVP. Firma si zakládá na prvotřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. Všechny jejich produkty jsou od prověřených dodavatelů s dlouhou historii. Také firma na trhu působí již mnoho let. Za 20 let své praxe nasbírali mnoho zkušeností, a tak je nic nezaskočí a poradí si s každou zakázkou. Navíc mají přívětivé ceny jak materiálu, tak i práce.

 

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha zhodnotí potřebný rozsah úprav a vypracuje vám nezávaznou cenovou kalkulaci. Doporučí vám rozsah potřebné renovace. Profesionálové posoudí současný stav podlahy, rozsah případného poškození a zda je rekonstrukce důležitá. Zabrání špatnému rozhodnutí a chybně investovaným prostředkům. Návštěvu technika nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha

Marmoleum (podlahová krytina) patří mezi produkty společnosti Podlahy Praha. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Tato podlahová krytina se skládá ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů aj. PVC podlahy se liší v tom, že nejsou odolné jako marmoleum. Na tuto podlahovou krytinu dávají výrobci běžně 30-ti letou záruku. Trvanlivost této extra odolné krytiny je však i 50 let! Marmoleum Praha společnosti Podlahy Praha nemůže zklamat ani extra náročné klienty.

 

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. poskytuje všechny DDD služby. Jejich deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) je na vysoké úrovni. Taktéž jejich dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů) ve kvalitě nikterak nezahálí. Dezinfekce, kterou nabízejí je kvalitní a je jedno zda se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

Masáže Praha Vršovice

Masáže Praha VršoviceVšechny masáže Praha, které vám Studio Oblouková může nabídnout, budou provádět zkušené masérky s několikaletou praxi, které vnímají podněty od klientů a tak vaše masáže budou vždy lepší a lepší. Jejich klienti se k nim vždy znovu rádi vracejí. Využijte jejich služby, ať už jde o masáž či jógu a studio vám nabídne rodinnou atmosféru, kde si skvěle odpočinete.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy Zpracování vinylové podlahy je na takové úrovni, že je vhodná do všech druhů interiérů. Klienti, kteří projeví zájem o tyto krytiny, si mohou v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. vybrat z široké nabídky barevných, abstraktních, kamenných, ale také tradičních dřevěných vzorů. Technologicky správně provedená pokládka vinylové podlahy podpoří velice reálný vzhled podlah z přírodních materiálů.

 

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Rádi bychom vám představili automyčku Dejvice, která se specializuje na ruční mytí aut na Praze 6. Jejich provozovna, jak napovídá sám název, se nachází v centru Dejvic. Konkrétně v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu.

 

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha má na trhu sklenářských prací již 20-ti letou historii. Firma má sídlo v Praze, ale své služby dodává po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými odborníky a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Výhodou odborného vedení je, že snáze reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.