Čelní sklo

Firma Autosklo JR  se výměnou nebo opravou čelních skel a ostatních autoskel zabývá již vice jak 20 let. Odborný personál s mnohaletými zkušenostmi posoudí poškození vašeho čelního skla a zváží zda je možné sklo opravit. Někdy se může čelní sklo scelit - když se jedná o malou prasklinu a někdy je zapotřebí kompletní výměna čelního skla. 

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla může proběhnout kdekoliv budete chtít. Díky mobilnímu servisu můžeme přijet přímo za vámi a čelní sklo vyměnit třeba na parkovišti.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Odborný posudek, zda je možné sklo scelit nebo je zapotřebí sklo vyměnit, je proveden zdarma.

Čelní sklo - ceník

Pokud vás zajímá přesná cena čelní sklo, tak firma Autoskla JR jako téměř jediná společnost na trhu má jasně daný a na svém webu uvedený ceník čelních skel. Ceny jsou zde uvedeny včetně DPH, takže opravdu víte na kolik vás čelní sklo vyjde. Upozorňujeme, že konkurenční firmy často používají "cena od", ale ve skutečnosti vám následně naúčtují klidně i trojnásobek uvedené ceny. Čelní sklo je pro bezpečnost naprosto klíčovou součástí vozu. Proto prasklé čelní sklo či jen jeho poškrábání určitě nepodceňujte. Navíc za rozbité čelní sklo vám mohou být stržený body.

Čelní sklo - oprava lepením

Jak jsme již zmiňovali, tak jednou možností opravy předního skla může být lepení praskliny (scelení praskliny). Tato oprava je samozřejmě levnější než pořízení nového čelního sklo. Cenové rozpětí je 800-1800 Kč podle míry poškození. Jenže ne vždy lze scelení praskliny provést, protože buď je poškození moc rozsáhlé nebo je závada na straně řidiče - v přímém výhledu na vozovku a tehdy dle zákona je zakázáno lepit autosklo a je potřeba provést výměnu čelního skla.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Na čelní skla jsou ve společnosti Autoskla JR odborníci a mají naskladněné tisíce autoskel. Přesněji řečeno mají jich více než 9000. Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo. Všechny tyto čelní skla a mnoho dalších jsou na skladě a mohou být ihned použita na výměnu.

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo jistě chcete mít opravené co nejdříve a to ať se vám porouchá v jakoukoliv dobu. To je důvod proč má firma Autosklo JR k dispozici nonstop linku na čísle +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Další výhodou, kterou vám firma nabízí, je, že má k dispozici mobilní tým, který za vámi přijede a provede výměnu přímo u vás. Zároveň také může zajistit likvidaci pojistných událostí.