Autosklo Praha

Autosklo Praha - poskytované služby

Všechny služby nabízené Autosklo Praha jsou prováděny profesionály a to již od roku 2001. Za dobu svého působení stihli nasbírat cenné zkušenosti, aby Vám mohli nabídnou co vůbec nejlepší servis. Svěřit vše ohledně autoskel do jejich rukou je podle nás skvělá volba.

Na naše luxusní koupelny Praha se lze 100% spolehnout. Stejně tak se lze spolehnout na Autosklo Praha

 

Pro více informací nebo pro okamžitou výměnu čelního autoskla volejte na číslo 603 111 072.

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Autosklo Praha - co pro Vás udělají navíc zdarma

  • Vozidlo vyzvednou a opět Vám ho předají na Vámi určeném místě
  • Bez jakéhokoli příplatku Vám přímo u Vás vymění čelní nebo jiné autosklo - platí po celé ČR
  • U Autoskla Praha probíhá oprava čelního skla a jiných autoskel NONSTOP 24/7 po celý rok.
  • Jakmile proběhne výměna čelního skla, máte možnost si ZDARMA vyžádat čištění interiéru vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - neváhejte s opravením autoskla

Až 5 bodů Vám k pokutě může policista přidat, pokud máte poškozené čelní sklo. Je to sice krajní případ, ale není důvod riskovat, obzvlášť když firma Autosklo Praha vyřeší veškeré formality s tím spojené za Vás a je schopna Vám autosklo opravit na počkání.

Kvalitní autofólie je pro zloděje oříšek

Věřte, že pokud je na Vaše auto nainstalována kvalitní bezpečnostní autofólie, pak bude muset případný zloděj vynaložit o mnoho větší úsilí, aby se do Vašeho auta dostal. Takto mohou funguvat i zabarvené fólie a s jejich výběrem Vám servis Autosklo Praha JR rád poradí. Navíc jsou schopni Vám tuto fólii během chvíle nainstalovat.

Autosklo Praha – k nejvyšší kvalitě dlouholetou zkušeností

Jak to, že Vám výměnu autoskla provede Autosklo Praha JR na počkání? Díky dlouholeté tradici a zkušenostem mají nyní na skladě přes 8000 autoskel, přičemž všechna jsou od originálních výrobců. Je tedy možné si vybrat ať už čelní sklo, boční sklo, zadní, střešní, na automobil, na nákladní vozidlo a tak dále v nejrůznějších barevných variantách.

Spokojený zákazník, to je hlavní cíl firmy Autoskla Praha JR. Podle toho jednají, a proto mají ve své nabídce například mobilní jednotku schopnou zasáhnout kdekoli po ČR, NONSTOP servis pro okamžitou pomoc, běžně poskytují 3letou záruku a další nadstandardní kroky oproti konkurenci. Neváhejte se tedy v případě rozbití či poškození autoskla obrátit na společnost Autoskla Praha JR.

Opravy autoskel - příklady modelů aut