Renovace podlah Praha

Společnost Podlahy Praha zhodnotí potřebný rozsah úprav a vypracuje vám nezávaznou cenovou kalkulaci. Doporučí vám rozsah potřebné renovace. Profesionálové posoudí současný stav podlahy, rozsah případného poškození a zda je rekonstrukce důležitá. Zabrání špatnému rozhodnutí a chybně investovaným prostředkům. Návštěvu technika nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Na naše luxusní koupelny Praha se lze vždy 100% spolehnout. A dnes již případně víte, že je provedeme vždy kvalitně. Stejně tak se lze spolehnout i na společnost Podlahy Praha a na jejich 100% kvalitu ohledně renovace podlah.

Renovace podlah Praha od "profíků"

Proškolení zaměstnanci dokáží zrealizovat vaše nápady a přání co nejvěrnějí tak, aby výsledek díla odpovídal vašim představám. Zvládnou i složité a netypické renovace podlahy. Žádná objednávka prací není pro tuto společnost (Podlahy Praha) žádný problém. Nabízí kvalitní práce za adekvátní ceny. Pracovníci mají mnohaleté zkušenosti v tomto oboru, jsou připraveni poradit vám a zaručují maximální přístup a pomoc pro vaši úplnou spoojenost.

 

Renovace podlah - často využívané služby 

 

Co obsahuje renovace podlah u společnosti Podlahy Praha:

  • Odborné zhodnocení náročnosti a potřeby zamýšlené renovace podlahy klienta
  • Návrh řešení
  • Zpracování cenové kalkulace
  • Předložení a podpis smlouvy o dílo
  • Realizace renovace podlahy v domluveném rozsahu
  • Úklid a odvoz suti

 

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Dřevěné parkety jsou vyhledávanou podlahovou krytinou řadu let. Protože je však dřevo přírodním materiálem, neubráníte rýhám a běžnému opotřebení. Proto je nutná renovace parket. Vždy je tu cesta, jak zachovat atmosféru historické podlahy a přitom se těšit ze vzhledu nové podlahy. To řešení je zvolit, pro realizaci, společnost Podlahy Praha – renovace podlah, které provádějí proškolení podlaháři, za pomoci léty osvědčených manuálních postupů, s využitím renovační techniky. 

Dřevěné podlahy (parkety) je možné renovovat vícekrát za sebou. Tou hlavní renovační technikou pro dřevěné podlahy (parkety) je broušení parket či broušení dřevěných podlah, nebo tmelení parket a jejich moření (obarvení, impregnace) a lakování parket. Profesionální renovace všech typů dřevěných podlah (parket) vč. renovace podkladů realizuje firma řadu let. Renovovat je možné dnes jakoukoliv dřevěnou podlahu. Moderní technologie nabízí nový vzhled za přijatelnou cenu (proti položení nové podlahy).

Renovace dřevěné podlahy může působit složitě, výsledek se však vyplatí!