WC toalety

wc toalety

Hned několik mimořádně rozmazlujících funkcí, kterých se již nikdy nebudete chtít vzdát, poskytují sprchovací WC toalety Geberit AquaClean, Příjemný komfort využijete každý den, a to díky spolehlivosti a vysoké kvalitě výrobků Geberit, po dlouhá léta. Osobně vám tyto WC toalety představíme v našem koupelnovém studiu.

Srdcem každého sprchovacího WC je funkce očisty vodou a Geberit ji za posledních 40 let vyladil k dokonalosti. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray poskytuje teplý proud vody ohřáté na tělesnou teplotu, který vás důkladně a jemně očistí. Kontakt vody s kůží je díky dynamickému provzdušnění a rotaci příjemný a oscilace sprchovacího ramene zvyšuje účinnost očisty.

WC toalety - katalogy

Intenzita sprchovacího proudu má několik stupňů, lze ji ovládat i během sprchování a také uložit do osobního profilu. Dobrou zprávou pro životní prostředí je u této wc toalety nízká spotřeba vody a minimalizace použití toaletního papíru. Po osprchování následuje inteligentní osoušení, které přizpůsobuje teplotu vaší pokožce.

Detekce uživatele

Automatické otevření víka, ohřívání vody, odsávání zápachu, ohřev sedátka a aktivace osvětlení. Tak vás přivítá sprchovací WC, jakmile se dostanete do jeho detekčního prostoru a dosednete na sedátko. Rozsah snímání pohybu upravíte podle velikosti místnosti. Sprchovací WC toaleta vás bude každý den rozmazlovat a starat se o vaše maximální pohodlí.

Potichu, prosím

Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování tiché, efektivní a čištění WC toalety nenáročné.

 

Osvětlení a ovládání i přes aplikaci

Diskrétní orientační světlo disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Aktivuje se v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, a je možné ho zapnout a vypnout pomocí mobilní aplikace či intuitivního dálkového ovládání. S ním ostatně můžete ovládat všechny funkce včetně osobního nastavení.

Jen pro ženy

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy je hygienicky chráněná, když se nepoužívá. Proudem čisté vody se propláchne před a po každém použití WC toalety.

Svěží vzduch na WC

Sprchovací WC toalety Geberit AquaClean v kombinaci s integrovanou jednotkou

odsávání zápachu odstraňuje nepříjemný zápach přímo v místě jeho vzniku, tedy v toaletní míse. Keramický voštinový filtr s dlouhou životností se pak postará o vyčištění vzduchu. Standard, na který jste zvyklí z kuchyně s digestoří, můžete mít nyní i ve své koupelně. 

Některé uvedené funkce jsou dostupné pouze u modelu Geberit AquaClean Mera Comfort.

Modely Geberit AquaClean od designéra Christopha Behlinga

Geberit AquaClean Mera

Výjimečně dokonalá

Díky chromovému krytu zrcadlí okolí a působí, jakoby se vznášelo v prostoru. Špičkové sprchovací WC toalety Geberit AquaClean Mera poskytují maximum komfortu, který si můžete dopřát.

 

Geberit AquaClean Sela 

Půvabně inteligentní

Puristické sprchovací WC Geberit AquaClean Sela se hodí téměř do každé koupelny bez zbytečného poutání pozornosti. Plně nahradí bidet a zároveň šetří prostor. Nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň je její používání jednoduché a pohodlné.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.