Koupelnové vany

Dorint DG Centrum – to jsou luxusní koupelnové vany v moderním elegantním designu. Naše kvalitní koupelnové vany uspokojí i opravdu náročné zákazníky. Navštivte koupelny v našem centru a přesvědčte se o široké nabídce. Vybíráte-li nové zařízení koupelny, máme pro Vás kompletní portfolio Dornbracht Group a profesionální servis. V našem koupelnovém studiu Vás možnosti výběru luxusní vany zcela jistě překvapí.

Proč zvolit právě naše koupelnové vany?

  • zajímá nás jak malá moderní koupelna v bytě, tak velké koupelny v rodinných vilách, hotelových a relaxačních komplexech
  • koupelnové vany od nás jsou z nejkvalitnějších materiálů
  • mají moderní design
  • naši odborníci Vám poradí s ergonomickým uspořádáním koupelny
  • máme individuální přístup k zákazníkovi  

 

Koupelnové vany - katalogy

Koupelnové vany - galerie

Koupelnové vany – materiály

Klasickým materiálem koupelnové vany je smaltovaná ocel, ze které je vyrobena plechová vana. Dobře zapadne do koupelny v historizujícím stylu. Plastová vana z akrylátu nebo quarylu je pocitově teplejší na dotek. Quaryl je materiál ze směsi křemene a akrylu, což přináší kombinaci tvrdosti a teplotně příjemného hladkého povrchu. Quarylové luxusní vany jsou pevné a stabilní.

Krionová plastová vana, vzhledově vypadající jako z kamene, se snadno udržuje. Hladký povrch bez struktury, stálobarevnost a odolnost vůči chemickým prostředkům řadí tyto luxusní koupelnové vany mezi vyhledávané a další doplňky z tohoto materiálu vytvoří dokonalý celistvý dojem.

Koupelnové vany – různé typy van dle vybavení

Masážní koupelnové vany

Luxusní koupelnové vany s masážním systémem přináší úlevu unavenému tělu např. po sportu nebo namoženým partiím zad či nohou po zátěži. Dopřejte si raději pohodlí masážní vany, než rehabilitaci u lékaře.

Vířivé koupelnové vany

Stejně dobře si můžete odpočinout i uvnitř vířivé vany. Luxusní koupelnové vany vybavené tryskami Vás naladí do pohody a budou Vaší relaxační oázou.

Koupelnová vana s dvířky

Pohodlí, které poskytuje koupelnová vana s dvířky, je neocenitelné v případě starších a imobilních lidí, kterým se z vany špatně vystupuje. Tyto koupelnové vany mají výborně těsnící dvířka, nemusíte se bát úniku vody.

Koupelnové vany – typy dle designu

Sedací koupelnová vana

Tento typ luxusní koupelnové vany je opět vhodný pro lidi, kterým se z vany špatně vstává. Sedací vana je také výborné řešení i pro prostorově velmi malé koupelny, kam by se jinak vešel pouze sprchový kout.

Rohové koupelnové vany

V naší nabídce najdete rohové vany půlobloukové, podélné, zkosené z levé či pravé strany a v různých velikostech. Také tyto koupelnové vany mohou mít dvířka.

Volně stojící koupelnové vany

Dovolí-li to prostor koupelny, dopřejte si luxus volně stojící vany. Tyto luxusní koupelnové vany jsou vždy dominantním prvkem koupelny a právem na sebe upoutávají pozornost.

Koupelnové vany – další sortiment našeho studia Dorint DG Centrum

Naše luxusní koupelnové vany mohou být také vybaveny chromoterapií, jež má pozitivní vliv na psychiku. Praktickým vybavením je též vanová zástěna. Naši zákazníky často volí koupelnové vany mající výhody sprchového koutu.

Náročným zákazníkům, kteří preferují sprchování, nabízíme luxusní sprchové kouty. Interiér Vaší koupelny doladí naše nové vodovodní baterie vyznačující se vysokou elegancí.

Designovým prvkem jsou zajisté stylová umyvadla ladící k vanám, sprchovým koutům a ostatnímu vybavení koupelny. Jejich moderní tvary se skvěle udržují a mají dlouhou životnost.

Dokonalost koupelny dle vkusu majitele tvoří obklady do koupelen. Profesionálové v našem studiu Dorint DG Centrum Vám navrhnou sladění koupelnové vany a obkladů tak, aby dojem z celku byl výjimečný. Správnou teplotu a suché ručníky poskytnou naše koupelnové radiátory. Dodáváme designové a deskové radiátory.

Koupelnové vany - fotogalerie