vany s dvířky

Naše koupelnové studio Dorint DG Centrum má ve své nabídce i praktické vany s dvířky. Veškeré koupelnové vany z našeho studia jsou moderní, kvalitní a mají dlouhou životnost. Věříme, že naše koupelny předčí Vaše představy. Portfolio Dornbracht Group a naši profesionálové Vám pomohou převést sny v realitu. 

Důvody proč je vana s dvířky nejlepší právě od nás

  • umíme skloubit praktičnost s elegantním designem
  • nejen u vany s dvířky nabízíme kvalitu a styl
  • poradíme s ergonomickým uspořádáním Vaší koupelny     
  • máme individuální přístup ke každému zákazníkovi     

zajímá nás jak malá moderní koupelna v bytě, tak prostorná koupelna v rodinném domě nebo hotelovém wellness.

Vany s dvířky - spolehlivost a praktičnost

Mnozí z Vás tento typ vany zná. Kdo teprve o pořízení vany s dvířky uvažuje, vězte, že je to velmi praktický pomocník především pro starší osoby, ale i pro mladší ročníky, kterým z nějakého důvodu dělá potíže překonávat překážku boku vany při vstupu dovnitř a výstupu ven. Myslím, že dříve nebo později se vana s dvířky vyplatí každému z nás.

Je vůbec možné, aby měla vana dvířka? Neriskujeme prosakování vody ven? Buďte v klidu. Při výrobě této vany je velice dbáno na přesnost, aby dvířka k vaně dobře přiléhala. Vana s dvířky má velmi pečlivě řešené těsnění proti úniku vody ven. Před napuštěním vany se dvířka zavřou a po vypuštění vody zase otevřou. Neprosákne tak ani kapička.

Pokud jde o materiál, vana s dvířky je nabízena jako akrylátová plastová vana. Akrylát je velmi příjemný materiál, teplý a hladký na dotek, se snadnou údržbou. Nabídneme Vám luxusní vany s dvířky vysoké kvality a spolehlivosti. Přijďte se podívat do našeho centra, kde Vás rádi seznámíme s různými typy van.

Vany dvířky - umístění v prostoru

Vany s dvířky - rohové

V našem centru nabízíme luxusní vany s dvířky s možností umístění jako rohové vany. Mají většinou obdélníkový tvar a mohou být i zkosené a v různé délce. Dvířka mohou být plná nebo průhledná.

Vany s dvířky - volně stojící

Vana s dvířky může být koncipována i jako volně stojící vana. Luxusní vany s dvířky mohou stát samostatně v prostoru a tvořit centrální bod koupelny. Dvířka mohou být plná nebo průhledná.

Vany s dvířky - sedací

Vany s dvířky nabízíme také jako sedací vany. Snadno do ní vejdete i vyjdete z ní a navíc Vám odpadnou potíže se vstáváním, protože ve vaně můžete sedět na vyvýšené podestě. Zároveň je tento typ vany vhodný do malých koupelen.

Naše společnost Dorint DG Centrum dodává i vysoce kvalitní vířivé vany určené k Vaší relaxaci. Dalším typem jsou hydromasážní vany. Dopřejte si odpočinek, masáž a uvolnění v teplé bublinkové lázni. Luxus spočívá v kvalitě, ergonomickém řešení prostoru a elegantním designu. Nezapomeňme i na klasiku, kterou je plechová vana. Z materiálů si můžete vybrat smaltovanou ocel, pozink nebo litinu.

Vany s dvířky – ostatní sortiment naší společnosti Dorint DG Centrum

Nejen vany s dvířky jsou určeny pro zpříjemnění Vašeho života. Koupelnové vany od nás mohou být vybaveny chromoterapií, která pozitivně ovlivňuje Vaši náladu, uklidňuje tělo i mysl po náročném dni. 

V naší nabídce najdete kvalitní obklady do koupelen, vhodné do luxusní moderní či stylové koupelny. Příjemnou teplotu v koupelně udrží koupelnové radiátory. Dodáváme designové a deskové radiátory. Najdete u nás také luxusní sprchové kouty. Jsou určeny pro zákazníky, kteří preferují rychlou koupel a uvolnění z padajícího proudu vody.

Naše společnost Dorint DG Centrum dodává moderní umyvadla. Klademe důraz na design a kvalitu. Budete spokojeni s moderními tvary, dlouhou životností a snadnou údržbou. Vany, umyvadla a sprchové kouty vhodně doplní elegantní a stylové vodovodní baterie.