volně stojící vany

Volně stojící vany, které vás zaujmou nejen svým moderním designem, dodáváme nejen do luxusních koupelen, ale všem, kteří ví, co pro ně praktická a esteticky vyvážená koupelna znamená. Nabízíme široký výběr materiálů, rozměrů a provedení s rychlým dodáním a veškerými službami.

Naše studio Dorint DG Centrum nabízí volně stojící vany v moderním designu a vysoké kvalitě. Všechny koupelnové vany od nás jsou z kvalitních materiálů s dlouhou životností. Luxusní volně stojící vana z našeho centra splní náročné požadavky dnešního zákazníka. Navštivte naše studio a uvidíte koupelny o jakých se Vám sní.

Představíme Vám naše kompletní portfolio a poskytneme profesionální servis při výběru zařízení Vašich koupelen. Pokud je Vaše koupelna dostatečně velká, volně stojící vana je ideálním řešením. Budete překvapeni, jaké množství možností při výběru designu u nás budete mít.

Proč zvolit naše volně stojící vany?

  • splňují vysoké nároky na estetiku    
  • volně stojící vany jsou z nejkvalitnějších materiálů     
  • navrhneme Vám promyšlené ergonomické uspořádání Vaší koupelny     
  • záleží nám na Vás, máme individuální přístup k zákazníkovi     
  • každá zakázka je zajímavá - jak malá moderní koupelna v bytě, tak velká koupelna v rodinném domě, hotelu či wellness komplexu

Volně stojící vana – materiály a tvary

Volně stojící plastové vany

Na volně stojící vany může být použit různý materiál. Plastové vany jsou akrylátové nebo quarylové. Akryl je pocitově teplý a příjemný na dotek, snadno se udržuje. Quaryl je materiál ze směsi křemene a akrylu, vyniká tvrdostí křemene a příjemnou teplotou a hladkým povrchem akrylu. Quarylové volně stojící vany jsou pevné a stabilní.

Luxusní volně stojící vana z krionu, tedy umělého kamene, je velmi lehce udržovatelná. Má hladký povrch bez struktury, je stálobarevná a odolná vůči chemickým prostředkům. Krionová volně stojící vana, doplněna dalšími doplňky z tohoto materiálu, zajistí dokonalý celek.

Plechová volně stojící vana

Smaltovaná ocel je klasickým materiálem pro plechové vany. Smaltované, litinové nebo pozinkované volně stojící vany se budou dobře vyjímat v koupelnách zařízených v retro stylu

Volně stojící vany mohou mít různé tvary. Vana obdélníkového tvaru může mít podobu kvádru nebo se směrem dolů zužovat. Někomu bude vyhovovat kruhová nebo oválná volně stojící vana ve tvaru skořápky či misky nebo volně stojící vana na nožičkách. Vany mohou být opatřeny podestami a mohou mít obestavbu třeba ze skla, či strukturovaného materiálu.

Volně stojící vana – různé typy a vybavení

Volně stojící vany - hydromasážní a vířivé

Luxusní volně stojící vany nabízíme s různým vybavením, např. s masážním systémem. Hydromasážní vana Vás uvolní a nabije energií. Stejně tak si odpočinete i ve vířivce. Naše vířivá vana se stane trvalým členem Vaší domácnosti.

Volně stojící vana s dvířky

Kdo potřebuje mít usnadněný vstup a výstup z vany jistě ocení vybavení dobře těsnícími dvířky. Vana s dvířky bude tím správným vybavením např. pro Vaše rodiče.

Volně stojící vany rohové a sedací

Pokud nemáte tolik prostoru, aby u Vás volně stojící vana vynikla, máme pro Vás rohové vany v široké nabídce. Dalším typem jsou sedací vany. Neocenitelnou službu prokážou těm, kterým se z vany špatně vstává.

Volně stojící vany – ostatní sortiment naší společnosti Dorint DG Centrum

Koupelnové vany od nás nemusí být pouze ty volně stojící vany. Mohou mít podsvícení a Vy si můžete užít relaxaci světlem, tzv. chromoterapii. Ve spojení s relaxační hudbou a teplou koupelí je opravdovým uvolněním. Nabízíme luxusní sprchové kouty pro náročné zákazníky, lačnící po uvolnění z padajícího proudu vody.

Neodmyslitelnou součást vybavení tvoří obklady do koupelen. Stylový a elegantní design se trefí do vkusu i náročného zákazníka. Také koupelnové radiátory se mohou stát ozdobou koupelny. Dodáváme designové a deskové radiátory.

Podstatným prvkem jsou stylová umyvadla moderních tvarů. Jejich kvalita zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Závěrečnou tečkou v koupelnovém vybavení jsou naše elegantní a luxusní vodovodní baterie. Najdete u nás moderní i stylové a určitě si vyberete.