Hydromasážní vany

Společnost Dorint DG Centrum nabízí luxusní masážní vany pro náročné zákazníky. Všechny naše koupelnové vany jsou vysoce kvalitní a mají dlouhou životnost. Navštivte luxusní koupelny v našem centru a setkáte se s širokou nabídkou. Kompletní portfolio Dornbracht Group a náš profesionální servis zaručuje Vaší spokojenost. Naše koupelnové studio je tu pro vás.

Proč pořídit hydromasážní vany právě od nás?

  • přistupujeme individuálně ke každému zákazníkovi          
  • realizujeme zakázky na velké i malé moderní koupelny 
  • naše masážní vany vynikají kvalitou materiálu i masážního systému     
  • jsou elegantní a stylové
  • naši profesionálové Vám poradí s ergonomickým uspořádáním koupelny          

Hydromasážní vany – přednosti

Přednosti masážní vany ocení každý, kdo je jednou vyzkoušel. Tento typ vany je vybavením koupelny, které se skutečně vyplatí, protože každého z nás občas něco zabolí. Při poúrazovém stavu, bolestech svalů, ztuhnutí páteře a vůbec fyzické únavě je masážní vana tím správným společníkem a prokáže Vám velkou službu.

Hydromasážní vana Vás může zachránit od nutnosti návštěvy ortopeda. Pokud své tělo uvolníte a namasírujete proudem teplé vody, můžete se vyhnout náročnému cvičení na suchu. Naše luxusní hydromasážní vany Vám pomohou uvolnit ztuhlé svalstvo a příjemně se zrelaxovat.

Hydromasážní vany - rozdíl mezi hydromasážní vanou a vířivkou

Hydromasážní vana má blíže ke klasické vaně. Napouští se teplou vodou před koupelí a po ní se opět vypustí. Luxusní masážní vana ještě umožňuje ohřev chladnoucí vody během koupele. Vířivé vany jsou napouštěny studenou vodou, kterou mechanismus vířivky ohřeje a pak udržuje na Vámi požadované teplotě. Voda ve vířivce zůstává a systém se tedy blíží spíše bazénu.

Hydromasážní vany - typy

Rohové masážní vany

Hydromasážní vany mohou být koncipované jako rohové vany různých tvarů, např. půlobloukové, podélné, zkosené z levé či pravé strany a samozřejmě v různých velikostech. Komfort luxusní hydromasážní vany si můžete dopřát i v menší koupelně.

Sedací hydromasážní vany

Luxusní masážní vana může mít i podobu sedací vanyTento vlastně kombinovaný typ van je zákazníky velmi oblíbený. Samozřejmě u všech typů můžete nebo nemusíte zapínat hydromasážní systém.

Volně stojící luxusní masážní vany

Také volně stojící vana může být vybavena hydromasážním systémem. Luxusní hydromasážní vana se může stát středobodem Vaší koupelny jako ostrov klidu a odpočinku. Neváhejte se poradit s našimi odborníky, kteří Vám navrhnou nejvhodnější variantu právě pro Vaši koupelnu.

Plastová hydromasážní vana

Pokud jde o materiál, masážní vana je většinou vyrobena jako plastová vana z akrylátu. Tento materiál je velmi příjemný na dotek, pocitově teplý, hladký a snadno se udržuje. 

Další typy van

Naše centrum samozřejmě také nabízí plechové vany určené do obestavby nebo samostatně stojící. Také vana s dvířky pro Vás bude možná zajímavá nabídka. Jestliže potřebujete vyřešit snadnější vstup a výstup z vany, zkuste o ní uvažovat. 

Hydromasážní vany – další sortiment našeho studia Dorint DG Centrum

Nejen hydromasážní vany, ale další luxusní koupelnové vany mohou být vybaveny chromoterapií, která má příznivý vliv na psychiku. Vybavení vanovou zástěnou je také velmi žádané protože částečně splňuje výhody sprchového koutu.

Náročným zákazníkům nabízíme luxusní sprchové kouty. Správnou tepelnou pohodu poskytnou naše koupelnové radiátory. Dodáváme designové a deskové radiátory.

Důležitým prvkem jsou určitě stylová umyvadla ladící k ostatnímu vybavení koupelny. Mají moderní tvary a dobře se udržují. Celkový dojem dotvoří naše nové elegantní vodovodní baterie.

Vkus majitele dokazují obklady do koupelen. Z naší široké nabídky jistě vyberete ty správné, aby byl celkový dojem stylu a barev dokonalý.