Plastové vany

V nabídce naší společnosti Dorint DG Centrum najdete plastové vany v luxusním provedení. Všechny koupelnové vany z našeho centra vynikají vysokou kvalitou. Inspirujte se u nás, naše luxusní koupelny uspokojí i náročné představy. Portfolio Dornbracht Group a náš profesionální servis Vás přesvědčí. 

Proč plastové vany vybírat právě v našem koupelnovém studiu?

  • nabízíme plastové vany z nejkvalitnějších materiálů
  • mají elegantní design a styl    
  • pomůžeme Vám ergonomicky uspořádat Vaší koupelnu     
  • máme individuální přístup k zákazníkovi     
  • zrealizujeme zakázku jak malé moderní koupelny v bytech, tak prostorné koupelny v rodinném domě nebo hotelovém wellness

Plastové vany - není plast jako plast

Akrylátové  a quarylové plastové vany

Plastové vany mohou být vyrobeny z akrylátu nebo quarylu. Akryl je materiál pocitově teplý a příjemný na dotek, snadno se udržuje. Quaryl je materiál z exkluzivní směsi křemene a akrylu. Tato směs vyniká tvrdostí křemene a přitom příjemnou teplotou a hladkým povrchem akrylu. Quarylové plastové vany jsou pevné a stabilní.

Plastové vany z krionu

Luxusní plastové vany z krionu, neboli umělého kamene, se velmi lehce udržují. Mají hladký povrch bez struktury, jsou oblíbené pro svou stálobarevnost a odolnost vůči čistícím prostředkům. Zakomponováním dalších doplňků z krionu do Vaší koupelny získáte dokonalý výsledný efekt.

Plastové vany s vybavením

Plastové vany - hydromasážní a vířívé vany

U nás najdete širokou nabídku vanového vybavení. Máme pro Vás luxusní plastové vany vybavené masážním systémem. Vysoce kvalitní hydromasážní vany Vás zbaví únavy po práci nebo třeba po sportu. Můžete si také odpočinout i ve vířivce.  Vířivá vana Vás zrelaxuje a stane se Vaším potěšením.

Plastové vany - vana s dvířky

Plastové vany mohou být vybaveny také dvířky, které umožňují snadnější vstup do vany a výstup z ní, a to zejména starším nebo méně mobilním lidem. Zjistěte, zda by vana s dvířky nemohla být to správné řešení pro Vaše rodiče či pro Vás do budoucna.

Plastové vany - různé typy van

Volně stojící plastové vany

Máte-li dostatek prostoru, budou Vás jistě zajímat volně stojící vany. Luxusní plastové vany, které stojí samostatně v prostoru, budou úžasným solitérem ve Vaší koupelně. Ať už Vám prostor Vaší koupelny dovolí malý nebo velkorysý rozměr vany, s našimi odborníky určitě dospějete k výsledku, s nímž budete spokojeni.

Rohové plastové vany

V naší nabídce najdete také rohové vany, které mají půlobloukový nebo podélný tvar, vany zkosené z levé či pravé strany a v různých velikostech. Také tyto plastové vany mohou mít dvířka.

Plastové vany - sedací vana

Ve vaně však nemusíte jen ležet. Chcete-li si dopřát koupel a z vany se Vám špatně vstává, bude pro Vás sedací vana to správné řešení. I z malé koupelny lze vytvořit příjemné místo pro Vaše osvěžení těla i duše.

Ať již chcete, aby Vaši koupelnu zdobila plechová vana nebo vana z plastu, poradíme Vám s výběrem. Luxus spočívá v kvalitních materiálech, ergonomickém řešení prostoru a elegantním designu, který naše luxusní vany přinášejí.

Plastové vany – ostatní sortiment naší společnosti Dorint DG Centrum

Velmi praktickým vybavením vany je vanová zástěna. Naši zákazníci často volí vany, které tak umožňují výhody sprchového koutu. Nejen plastové vany, ale všechny naše koupelnové vany mohou být vybaveny chromoterapií s příznivým vlivem barev na Vaší náladu. 

Neopominutelnou součástí koupelen jsou stylová umyvadla, designově řešená tak, aby ladila k vanám a dalšímu vybavení. Různé velikosti, moderní tvar, dlouhou životnost a snadnou údržbu jistě oceníte. 

V naší nabídce najdete luxusní sprchové kouty pro zákazníky, kteří dávají přednost uvolnění z padajícího proudu vody. Vany, umyvadla a sprchové kouty doplní elegantní a stylové vodovodní baterie.

Váš vkus se projeví, když vyberete elegantní obklady do koupelen. Teplo v koupelně Vám dodají naše koupelnové radiátory, které budou udržovat osušky suché a příjemně nahřáté. V nabídce máme designové a deskové radiátory.