rohové vany

Naše studio Dorint DG Centrum nabízí elegantní rohové vany v neotřelém designu. Všechny koupelnové vany z našeho studia jsou puncem kvality a luxusu. Rohová vana z našeho centra uspokojí i velmi náročné zákazníky. Přijďte se podívat na naše koupelny, kde jsou luxusní rohové vany vystaveny, nechte se inspirovat a vyberte si z široké nabídky.

Představíme Vám naše kompletní portfolio a poskytneme profesionální servis při výběru zařízení Vašich koupelen. Pokud Vaše koupelna není příliš velká, rohová vana je ideálním řešením. Dnes již nejsou rohové vany pouze jednoho tvaru, jako tomu bývalo dříve. Budete překvapeni, jaké množství možností při výběru designu u nás budete mít.

Proč zvolit rohové vany právě od nás?

  • zaujme Vás elegantní design     
  • dodáváme rohové vany z nejkvalitnějších materiálů     
  • navrhneme Vám promyšlené ergonomické uspořádání Vaší koupelny     
  • precizní realizace a individuální přístup k zákazníkovi     
  • zrealizujeme zakázku jak malé moderní koupelny v     bytech, tak velkých koupelen v rodinných domech, či hotelových a wellness komplexech

Rohové vany – materiály

Plastová rohová vana

Rohové vany mohou být vyrobeny z různých materiálů. Plastová vana je většinou akrylátová nebo quarylová. Akryl je materiál pocitově teplý a příjemný na dotek, snadno se udržuje. Quaryl je materiál z exkluzivní směsi křemene a akrylu a vyniká tvrdostí, příjemnou teplotou a hladkým povrchem akrylu. Quarylová rohová vana je opravdu pevná a stabilní.

Plechová rohová vana

Plechová vana ze smaltované oceli je materiálovou klasikou. Hodí se do koupelen v historickém stylu. Luxusní rohové vany z krionu, tedy umělého kamene, jsou velmi lehce udržovatelné. Mají hladký povrch bez struktury, jsou stálobarevné a odolné vůči chemickým prostředkům. Krionová rohová vana, doplněna dalšími doplňky z tohoto materiálu, zajistí dokonalý dojem.

Rohové vany – vybavení

Rohové vany - masážní a vířivé vany

V naší nabídce naleznete různá vybavení van. Dodáváme rohové vany např. s masážním systémem. Tyto masážní vany uleví unavenému tělu třeba po sportu a stejně tak si odpočinete i ve vířivce. Naše vířivé vany se stanou výborným relaxačním vybavením Vaší koupelny.

Rohové vany - vana s dvířky

Rohová vana může být opatřena také dvířky, které usnadňují pohyb do vany a ven starším a méně mobilním lidem. Zamyslete se, zda vana s dvířky nebude tou pravou volbou pro Vaše rodiče.

Rohové vany – další typy van

Rohové vany volně stojící a sedací vana

Ať už Vám vyhovuje rohová vana nebo volně stojící vana, nechte si od nás vytvořit ve Vaší koupelně vlastní luxusní lázně. Umíte si užít odpočinek ve vaně? Jste náš člověk. A nemusíte v ní jen ležet. Pokud se Vám špatně vstává, sedací vana je to pravé.

Rohové vany se uplatní i v malých koupelnách a naše nabídka je na to připravená. Na našich stránkách zjistíte, že rohová vana může být půloblouková, či podélná, zkosená z pravé nebo levé strany a v různých velikostech. Neznáme koupelnu, ze které bychom nevytvořili oázu klidu a relaxace pomocí luxusní rohové vany.

Rohové vany a ostatní sortiment naší společnosti Dorint DG Centrum

Naše koupelnové vany mohou být také vybaveny chromoterapií. Blahodárný vliv pozitivních barev má i uzdravující účinky. Praktickým vybavením rohové vany je též vanová zástěna. Často jsou našimi zákazníky vybírány vany, které splňují i výhody sprchového koutu.

Dodáváme luxusní sprchové kouty, určené náročným zákazníkům, kteří si chtějí vychutnat pocit uvolnění z padajícího proudu vody. Koupelnový interiér doladí nové vodovodní baterie a ty od nás umocní celkovou eleganci a luxus.

Důležitým prvkem jsou stylová umyvadla, navržena tak, aby ladila k vanám a ostatnímu vybavení. Mají moderní tvar, dlouhou životnost a výborně se udržují.

Dokonalou koupelnu tvoří dokonalé obklady do koupelen. Jsou vždy nejvyšším výrazem vkusu majitele. Útulno, teplo a suché ručníky Vám zajistí naše koupelnové radiátory. Dodáváme designové a deskové radiátory.