vířivé vany

Naše koupelnové studio Dorint DG Centrum dodává luxusní vířivé vany splňující požadavky náročných zákazníků. Všechny naše značkové koupelnové vany jsou známé svou kvalitou, originálním designem a dlouhou životností. Podívejte se na koupelny v našem studiu a seznamte se s širokou nabídkou. Kompletní portfolio a náš profesionální servis zajisté naplní Vaše představy nejen o tom, jak má vypadat Vaše koupelna nebo SPA, ale též o tom, jak má probíhat dobrý obchod.

Proč právě naše vířivé vany?

  • naše luxusní vířivé vany jsou spojením elegance a vysokého komfortu
  • tyto vířivé vany vynikají kvalitou materiálu i masážního systému
  • ke každému zákazníkovi máme individuální přístup
  • realizujeme zakázky na luxusní moderní koupelny
  • naši odborníci Vám pomohou ergonomicky uspořádat Vaši koupelnu


Vířivé vany – přednosti

Vířivá vana je stále žádanější protože má nesporné přednosti. Když si pořídíte takovou vanu, nebudete již muset chodit pro toto potěšení do wellness center. Vanu oceníte pokaždé, když se potřebujete zrelaxovat po sportu či jiném fyzickém, ale také psychickém vypětí. Luxusní vířivá vana je vybavením koupelny, které Vám prokáže neocenitelnou službu. Naše luxusní vířivé vany Vás uvolní a zrelaxují.

Vířivé vany - rozdíl mezi vířivkou a hydromasážní vanou 

Masážní vana má blíže ke klasické vaně. Před každou koupelí se napouští teplou vodou. Vířivá vana je napuštěna studenou vodou, kterou mechanismus vířivky ohřeje a pak udržuje na Vámi požadované teplotě. Voda ve vířivce zůstává a systém se tedy blíží spíše bazénu

Tím, že trysky vířivé vany jsou neustále pod vodou, odpadá jejich mechanické čištění a voda se udržuje v čistotě pomocí chlorové tablety jako v bazénu. Vířivá vana má zabudovaný výkonný filtrační mechanismus, který se stará o čistotu vody samostatně.

Vířivé vany - video

Vířivé vany a jejich typy

Rohové vířivé vany

Nabízíme vířivé vany v provedení jako rohové vany, které mohou mít různý tvar. Lze si vybrat půlobloukovou, podélnou, různě zkosenou či jinak tvarovanou. Vany jsou samozřejmě v různých velikostech. Komfort luxusní vířivé vany si tak můžete dopřát i v menší koupelně.

Volně stojící vířivé vany

Do koupelny, kde je dostatek prostoru, doporučujeme naše luxusní volně stojící vanyTaková vana se stane Vaším ostrůvkem relaxace a klidu a královnou Vaší koupelny. Naši profesionálové Vám pomohou s výběrem nejvhodnější varianty pro určitý daný prostor.

Sedací vířivá vana

Luxusní vířivá vana může být koncipována i jako sedací vana. Je hlubší a přitom se z ní starším lidem lépe vstává. Komfort vířivé lázně si tak může dopřát senior doma, ve svém pohodlí.

Plastová vířivá vana

Co se materiálu týká, vířivá vana je většinou vyrobena jako plastová vana z akrylátu. Akrylát je materiál velmi příjemný na dotek, pocitově teplý, hladký a jeho údržba je snadná. Vířivé vany nabízíme ve více barevných provedeních vnitřní i vnější části.

Vířivé vany – další sortiment našeho studia Dorint DG Centrum

Nejen vířivé vany, ale naše další luxusní koupelnové vany mohou být vybaveny podsvícením, tzv. chromoterapií. Blahodárný účinek světla na psychiku je obecně znám.

Náročným požadavkům našich zákazníků vyhoví naše luxusní sprchové kouty. K eliminaci vlhkosti v koupelně přispějí koupelnové radiátory. Dodáváme designové a deskové radiátory.

Stylová umyvadla ladící svým designem k ostatnímu vybavení koupelny by neměla chybět. Budete spokojeni s kvalitou a moderním tvarem. Výsledný dojem vytvoří elegantní vodovodní baterie z našeho studia.

Naše nabídka na kvalitní, elegantní a nadčasové obklady do koupelen Vás jistě zaujme. Vyberte si vířivé vany z široké nabídky dle svého vkusu, aby jste se ve Vaší koupelně cítili opravdu dobře.

Další typy van

Pokud Vás zajímá stylová plechová vana, nabízíme retro samostatně stojící vany i určené do obestavby. Možná Vás zaujme vana s dvířky. Pokud řešíte při každém použití vany potřebu snadnějšího vstupu a výstupu z ní, nastává čas na změnu.