sedací vany

Dorint DG Centrum se může pochlubit širokou nabídkou na luxusní sedací vany. Všechny naše moderní koupelnové vany elegantního designu jsou určeny náročným zákazníkům. Navštivte koupelny v našem centru a nechte se unášet představami o Vaší nové koupelně. Máme pro Vás kompletní portfolio Dornbracht Group a odborný servis.

Proč sedací vany od nás?

  • naše sedací vany mají moderní design a nespornou kvalitu
  • všechny zakázky na moderní koupelny realizujeme jako kdyby šlo o naší vlastní
  • uspokojíme náročné zakázky renovující malou koupelnu i velkou koupelnu v rodinném domě, hotelu nebo wellness centru     
  • naši profesionálové Vám poradí s ergonomickým uspořádáním koupelny     
  • náš přístup je  individuální přístup ke každému zákazníkovi      

Sedací vany – materiály

Sedací vany plechové

Sedací vana může být vyrobena ze smaltované oceli, klasického materiálu pro  plechové vany, na který jsme zvyklí. Sedací vany mohou být i z pozinkovaného plechu nebo litiny. Tyto materiály se hodí např. do koupelen v retro nebo historizujícím stylu. 

Sedací vany akrylátové a quarylové

Nejrozšířenějším materiálem pro luxusní sedací vany je akrylát. Je pocitově teplejší a hladký. Jeho modifikace je quaryl, což je směs křemene a akrylu. Kombinuje tvrdost křemene a příjemnou teplotu a hladkost akrylu. Tyto vany jsou velmi stabilní.

Sedací vany z krionu

Dalším typem plastové vany je krionová sedací vana. Materiál zvaný krion má vzhled kamene. Pro povrch bez struktury, stálobarevnost a odolnost vůči chemickým prostředkům jsou tyto luxusní sedací vany velmi vyhledávané.

Sedací vany – různé typy van dle vybavení

Sedací vany - hydromasážní

Luxusní sedací vana v sobě může mít zabudovaný masážní systém. Jemné masírování teplou vodou přináší úlevu unavenému tělu. Hydromasážní vana Vás vzpruží v pohodlí Vašeho domova.

Sedací vany - vířivé

Velmi příjemnou relaxaci Vám poskytne také vířivá vana. Luxusní sedací vany vybavené tryskami Vás osvěží a nabijí energií a nebudete muset chodit do veřejnných lázní a sdílet koupel s cizími lidmi. 

Sedací vany - vany s dvířky

Lehkost vstupu a výstupu ze sedací vany Vám přinese vana s dvířky. Skvělé řešení pro starší a méně mobilní lidi, kterým se z vany špatně vystupuje. Tato sedací vana má spolehlivě těsnící dvířka. Prosakování vody zabraňuje přesný výřez otvoru a kvalitní těsnění.

Sedací vany – typy dle designu

Sedací vany rohové 

Sedací vany nabízíme jako rohové vany půlobloukové, podélné, zkosené z levé či pravé strany a v různých velikostech. Také tyto sedací vany mohou mít dvířka.

Volně stojící sedací vany

Sedací vana může být také v podobě volně stojící vany. Tyto luxusní sedací vany jsou vždy centrálním objektem prostoru a právem je na ně soustředěna pozornost.

Sedací vany – další sortiment našeho studia Dorint DG Centrum

Naše luxusní sedací vany mohou být vybaveny světly, tzv. chromoterapií, jež má pozitivní vliv na psychiku. Šikovným vybavením je též vanová zástěna. Naši zákazníky tímto často volí sedací vany s výhodami sprchového koutu.

Pro náročné zákazníky, kteří preferují sprchování, máme luxusní sprchové kouty. Pro interiér Vaší koupelny dodáme nové vodovodní baterie v moderním designu.

Stylovým prvkem jsou naše umyvadla hodící se k vanám, sprchovým koutům a ostatnímu vybavení koupelny. Mají moderní design, dlouhou životnost a skvěle se udržují.

Koupelnu dle vkusu majitele tvoří obklady do koupelen. Odborníci v našem studiu Dorint DG Centrum Vám navrhnou sladění sedací vany a obkladů pro excelentní výsledný efekt. Příjemnou teplotu a suché osušky Vám poskytnou naše koupelnové radiátory. Dodáváme designové a deskové radiátory.