Umyvadla

umyvadla

Luxusní umyvadla pro radost z hygieny od světoznámých značek jako je Alape, Catalano a dalších...

Chystáte se na rekonstrukci staré koupelny nebo budete stavět kompletně novou? Pokud se aktuálně chcete zorientovat v nabídce koupelnového vybavení včetně umyvadel, jste na správném místě. Koupelnové studio Dorint DG Centrum nabízí luxusní koupelny a seznámíme vás zde s nejnovějšími trendy ze světa koupelen. Kvalitní výrobky firem Dornbracht a Alape slibují dlouhou životnost a funkce přizpůsobené uživateli. 

Umyvadla do koupelny - katalogy

Umyvadla do koupelny - fotogalerie 1

Umyvadla do koupelny různých typů a tvarů

Máte malou koupelnu v paneláku a hlídáte si při vybavování každý centimetr, nebo si zřizujete koupelnu v rodinném domě a prostor vás tolik neomezuje? I to jsou důležité parametry pro výběr toho správného umyvadla. 

Dvojumyvadlo     

Do větších prostor, kde se musíte o koupelnu dělit s dalšími členy rodiny je vhodné dvojumyvadlo. Pohodlně se k němu vejdou dva lidé, a pokud zvolíte model dvoujumyvadla doplněné o skříňku, získáte úložný prostor, který se v bytě vždy hodí. 

Umyvadlo se skříňkou

Praktické, s možností úložného prostoru. Takové je umyvadlo se skříňkou. Skříňka splyne s designem umyvadla a nepůsobí pak jako rušivý prvek v celkovém vybavení koupelny. Může být uzavřená, otevřená či kombinovaná. Zákazník si může vybrat mezi poličkou či šuplíky. Umyvadlo může být zápustné i na desku, podle přání klienta. 

Umyvadlo na desku 

Umyvadlo na desku nabízí rozmanitost materiálů, atypické tvary a moderní design. Stojí na desce, na které vám poté vznikne prostor na běžné koupelnové doplňky. Pokud máte rádi netradiční tvary a moderní vzhled, je luxusní umyvadlo na desku pro vás to pravé. 

Umyvadla do koupelny různých typů a tvarů – ostatní

V Dorint DG Centrum  najdete i další typy žádaných umyvadel. Zákazníky s malou koupelnou potěší rohové umyvadlo, které je praktické a dokáže splnit i estetickou funkci.  Zápustné umyvadlo je pro zákazníky dávající přednost klasickému vzhledu koupelny.

Umyvadla do koupelny - fotogalerie 2

Umyvadla z různých materiálů    

Rozmanitost nenajdete jenom v barvách a designu, ale i materiálech. Jaká jsou nabízena a čím si můžete vybavit vaši koupelnu? 

Kamenné umyvadlo 

Pokud preferujete přírodní materiály a zároveň požadujete funkčnost a přitažlivý design, je pro vás vhodné kamenné umyvadlo

Plastové umyvadlo 

Pro všestranné použití je vhodné skleněné umyvadlo, které se hodí do každé koupelny. 

Litinové umyvadlo

Pokud vás láká doplnit koupelnu o kovový prvek, můžete zvolit litinové umyvadlo. 

Umyvadla různých materiálů – ostatní  

Najdete u nás i další typy umyvadel, podívejte se na smaltované umyvadlo či betonové umyvadlo. V Dorint DG Centrum máme připravenou nabídku i pro ty nejnáročnější zákazníky. 

Umyvadla do koupelny - fotogalerie 3

Umyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti 

Jsme schopní vám zařídit celou koupelnu, od první konzultace, vizualizace a doporučení vhodného zboží. Proto u nás najdete veškeré vybavení. 

  • Milovníci relaxace a klienti s větší koupelnou jistě ocení naše koupelnové vany.
  • Dáváte přednost osvěžujícímu proudu vody, nebo na vanu nemáte místo? Pro vás jsou tu luxusní sprchové kouty
  • Důležitým prvkem jsou i vodovodní baterie, které doladí design vaší koupelny. 
  • Chcete se cítit útulně, nebo dáváte přednost funkčnímu jednoduchému stylu? Podívejte se na obklady do koupelen
  • Pro praktické i estetické využití pak u nás najdete i koupelnové radiátory

Umyvadla do koupelny - fotogalerie 4

Umyvadlo od Dorint DG Centrum

Nedílnou součástí moderní koupelny je umyvadlo. Těch je na trhu mnoho typů a je dobré si udělat základní představu o tom, co jaká je nabídka a jaký typ koupelny bude nejvíce vyhovovat vám. Pokud budete nadále tápat, nebo je vám příjemnější si produkty osahat a vidět je na vlastní oči, neváhejte nás navštívit. Náš showroom se nachází na pražském Žižkově a rádi vám vše vysvětlíme a provedeme vás nabídkou. 

Umyvadla do koupelny - fotogalerie 5

Mohlo by vás také zajímat