umyvadlo na desku

Tento typ umyvadla patří v současné době mezi největší trendy. Umyvadlo na desku nechává svůj propracovaný design vyniknout v celé kráse. Umyvadla na desku jsou originální a v nabídce je mnoho tvarů a rozličných materiálů. Jejich výhodou je, že vám vytvoří prostor na desce, kam si můžete odkládat další koupelnové potřeby. Variabilní je umístění baterie a vyvrtání otvoru na odpad.                    

Umyvadlo na desku od Dorint DG Centrum     

Dorint DG Centrum má vlastní koupelnové studio na pražském Žižkově, kde najdete i produkty z našich webových stránek. Zaměřujeme se na moderní koupelny pro ty nejnáročnější klienty, kteří chtějí funkční, estetické a luxusní koupelny, které budou souznít s jejich životním stylem. Výrobky německých dodavatelů Dornbracht a Alape splní nároky moderního člověka. Koupelnu promění v domácí lázně, kde se vám dostane odpočinku po náročném dni. 

Nabízíme kompletní vybavení koupelny včetně vizualizace. Umyvadlo hraje v koupelně důležitou roli, proto se v následujících řádcích zaměříme na něj.

Umyvadlo na desku různých typů a tvarů 

Nabízíme velký výběr barev a zpracování. Jaká umyvadla patří mezi nejvyhledávanější. 

Dvojumyvadlo na desku 

Máte větší koupelnu a sejdete se v ní vždy dva najednou? Tak pro vás je řešením dvojumyvadlo na desku. Zaručí pohodlnou hygienu bez dohadů a navíc můžete využít úložného prostoru v podobě skříňky. 

Umyvadlo na desku se skříňkou 

Pro skvělé využití úložného prostoru nabízíme  umyvadlo se skříňkou. Ta doplní design umyvadla a navíc plní skvělé praktické využití. 

Umyvadlo na desku – ostatní umyvadla v naší nabídce

Nenabízíme vám pouze luxusní umyvadlo na desku. V naší bohaté nabídce najdete i další typy, jako například klasické zápustné umyvadlo či rohové umyvadlo.  

Umyvadlo na desku z  různých materiálů

Jednou z výhod umyvadla na desku je jeho rozmanitost a možnost použití rozličných materiálů. 

Umyvadlo na desku - kamenné

Kamenné umyvadlo potěší milovníky originálních kousků. Přírodní materiál s jedinečnou reliéfní kresbou se tak stane dominantou koupeny.  

Umyvadlo na desku - skleněné      

Skleněné umyvadlo je nejčastěji vybíráno pro svůj design, dále kvůli své vzdušnosti způsobené nižší tloušťkou.

Umyvadlo na desku – litinové

Milovníky kovu pak potěší litinové umyvadlo. Umyvadlo na desku z litiny se do luxusní koupelny vskutku hodí.

Umyvadlo na desku z různých materiálů – ostatní        

Pokud vás nezaujaly výše uvedené materiály, tak vás můžeme ubezpečit, že v Dorint DG Centrum vám můžeme nabídnout i další zajímavé produkty. Pokud hledáte originální materiál, tak dobrou volbou pro vás může být betonové umyvadlo. V naší nabídce najdete i smaltované umyvadlo.

Umyvadlo na desku - ostatní sortiment naší společnosti 

Pokud potřebujete zařídit koupelnu na míru, neváhejte se na nás obrátit. Provedeme konzultaci a nabídku pak přizpůsobíme vašim přáním. Vytvoříme pro vás i vizualizaci, abyste měli lepší představu o rozložení produktů v koupelně. 

  • Pokud je pro vás koupelna místo, kde rádi relaxujete a chcete povýšit toto místo na úroveň domácích lázní, podívejte se na naše koupelnové vany
  • Chcete si vychutnat osvěžující příval vody nebo ji na sebe nechat stékat jako kapky deště? V tom případě se můžete podívat na sprchové kouty.
  • Důležitou součástí koupelny jsou i vodovodní baterie, které krásně sladí design vaší luxusní koupelny. 
  • Obklady nejen do koupelen nabízíme od těch nejlepších. Jednou z našich hlavních značek sortimentu je španělská Porcelanosa nabízející inovativní obklady a dlažby. 
  • Koupelnové radiátory mají u nás promyšlené uspořádání jednotlivých prvků a plní praktické, funkční i estetické nároky klienta. 
Mohlo by vás také zajímat