kamenné umyvadlo

Už vás omrzely tradiční materiály a máte chuť vyzkoušet něco nového? V tom případě je kamenné umyvadlo pro vás to pravé. Přírodní materiál slibuje zajímavý vzhled, který se jen tak neokouká. Každý kus je díky specifickému reliéfu originál. Naše nabídka se skládá převážně z umyvadel z umělého kamene značky Krion.

Kamenné umyvadlo od Dorint DG Centrum  

Koupelnové studio Dorint DG Centrum se zaměřuje na moderní koupelny a s důrazem na design, luxus a funkčnost. Najdete u nás kvalitní německé dodavatele značek Dornbracht a Alape. Koupelny lze v dnešní době díky inovativním technologiím povýšit na domácí lázně a vy si tak můžete dopřát relaxaci každý den. 

V našem žižkovském showroomu se můžete podívat na nabídku toho nejlepšího a produkty si osahat či dokonce využít funkční wellness. Určitě u nás najdete to správné luxusní umyvadlo do vaší koupelny. 

Kamenné umyvadlo různých typů a tvarů 

Kamenné umyvadlo - dvojumyvadlo 

Pokud v koupelně disponujete větším prostorem a navíc se u umyvadla vždy scházíte ve stejnou dobu, je pro vás dvojumyvadlo skvělé řešení. Pohodlně u něj vedle sebe vejdou dva dospělí a skončí tím dohady o to, kdo do koupelny půjde jako první. 

Kamenné umyvadlo se skříňkou 

Umyvadlo se skříňkou skvěle vyřeší všechny starosti s úložným prostorem. Můžete si vybrat skříňku, která umyvadlo doplní esteticky. Skříňka může být uzavřená, otevřená, se šuplíky či poličkami. 

Kamenné umyvadlo na desku 

Umyvadlo na desku  vynikne ve vaší koupelně nejvíce. Bude plně vidět jeho tvar a tento typ splňuje všechny nároky luxusní koupelny. 

Kamenné umyvadlo různých typů a tvarů – ostatní

Kamenné umyvadlo není zdaleka jediným možným řešením. Pokud se snažíte ušetřit místo a přesto si chcete užívat pohodlného užívaní, doporučujeme vám také rohové umyvadlo. Klasických řešením je také zápustné umyvadlo.

Kamenné umyvadlo – ostatní materiály 

Zhodnotili jste, že by se vám do koupelny nakonec hodil jiný materiál? V tom případě vám můžeme nabídnout další rozmanité produkty. Jako první můžeme jmenovat výrobky z dalších materiálů, jedná se například o skleněné umyvadlo či betonové umyvadlo. Mezi ty další patří smaltované umyvadlo či trvanlivé nerezové umyvadlo. Snadno se čistí a neusazuje se na něm špína. Nadšence do kovových materiálů pak potěší litinové umyvadlo. 

Kamenné umyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti 

O naše klienty se postaráme od začátku až do konce. Prvním krokem je návštěva naší prodejny na Žižkově. Zde vám předvedeme všechny současné koupelnové trendy a aktuální nabídku na trhu. V rámci konzultace zhodnotíme vaše přání a možnosti a nabídneme to nejlepší řešení podle vašich představ a finančních možností. 

Koupelny dnes můžete využít k celkové relaxaci a mnohdy připomínají lázně. To můžete i na vlastní kůži pocítit ve funkčním wellness, které je součástí naší prodejny. 

Po náročném dni si zaslouží odpočinek každý a díky moderním technologiím si ho v koupelně můžete dopřát i vy. Stačí si ji vybavit podle vašich nároků. 

  • Pokud vám vyhovuje odpočinek vleže, kdy se necháte masírovat a rádi si užíváte doteky vody na vaší kůži, podívejte se na naše koupelnové vany
  • Osvěžení se sebou přináší sprchové kouty. Můžete si vybrat relaxační proud vody, proud připomínající déšť či energetický příval. To vše ve vaší sprše. 
  • Nedílnou součástí každé koupelny jsou i vodovodní baterie, které vydrží dlouhé roky. 
  • Atmosféru koupelně vdechnou obklady nejen do koupelen, které u nás najdete od španělské firmy Porcelanosa. 
  • Celý interiér doladí originální koupelnové radiátory. Ty dnes neplní jen funkci praktickou, ale i estetickou. 
Mohlo by vás také zajímat