betonové umyvadlo

Industriální vzhled, který zároveň splňuje nároky moderního designu. Betonové umyvadlo se skvěle hodí do míst, kde je prioritou odolnost a snadná údržba. Betonové umyvadlo snadno odolává vlhkosti, hnilobě a plísním.

Beton je známý svým šedým odstínem, v dnešní době je ovšem možné betonové umyvadlo zabarvit do mnoha odstínů dle preference zákazníka. Další výhodou betonových instalací je fakt, že jsou pomocí forem tvarovány takřka do jakýchkoliv tvarů.

Při správném zacházení je životnost betonového umyvadla až 60 let. Jedná se o skvělou volbu například pro rodinné koupelny, kde beton dokáže vydržet daleko víc náročného používání než jiné materiály.

Betonové umyvadlo od Dorint DG Centrum

Dorint DG Centrum nabízí svým klientům moderní koupelny s důrazem na estetiku, design, praktičnost a funkčnost. Díky kvalitním výrobkům, které vydrží několik dekád, zaručujeme udržitelnost. Produkty německých dodavatelů Dornbracht a Alape vydrží dlouhá léta. Taková péče dělá z koupelny místo odpočinku a relaxace. Na vlastní oči se o tom můžete přesvědčit v našem žižkovském showroomu. 

Umyvadlo je obvykle používáno několikrát denně a stává se centrem koupelny. Proto je jeho výběr důležitý. 

Betonové umyvadlo různých typů a tvarů 

Betonové umyvadlo se dá vyrobit v mnoha zajímavých variacích. Podívejme se na některé z nich. 

Betonové umyvadlo - dvojumyvadlo 

Máte v koupelně více místa a střídá se v ní více členů domácnosti? V tom případě oceníte betonové umyvadlo - dvojumyvadlo, díky kterýmu skončí ranní dohadování o užívání koupelny. 

Betonové umyvadlo se skříňkou 

Toto je skvělé řešení pro všechny, kteří chtějí využít úložný prostor v koupelně. Umyvadlo se skříňkou se dá pořídit v mnoha variantách podle vašeho vkusu. Například se šuplíky, poličkami, otevřené či uzavřené.         

Betonové umyvadlo na desku 

Díky tomuto řešení vynikne betonové umyvadlo na desku v celé své kráse.  

Betonové umyvadlo různých typů a tvarů – ostatní

A jsou i další možnosti užití dřevěného umyvadla. Pokud řešíte menší prostor, bude pro vás vhodné rohové umyvadlo. Dalším z klasických řešení je zápustné umyvadlo 

Betonové umyvadlo – ostatní materiály

Chcete si před koupí umyvadla udělat přehled i v dalších materiálech? V tom případě pokračujte ve čtení.

Pokud hledáte trvanlivé umyvadlo, které se lehce udržuje, nezůstávají na něm skvrny ani po mnohaletém užívání a je odolné proti plísním, zvolte smaltované umyvadlo. V případě, kdy je pro vás prioritou design a originalita každého kusu, doporučíme skleněné umyvadlo

Litinové umyvadlo potěší milovníky kovu, zatímco kamenné umyvadlo je další oblíbeným přírodním materiálem s originálním tvarem. Pokud potřebujete odolné umyvadlo s industriálním vzhledem, můžete zvolit nerezové umyvadlo. 

Betonové umyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti  

Našim klientům pomáháme s kompletní realizací koupelny a výběrem vybavení. Prvním krokem je návštěva naší žižkovské pobočky, kde si můžete produkty prohlédnout na vlastní oči. Zážitkem je pak funkční SPA, ve kterém si můžete vyzkoušet možnosti moderní koupelny připomínající lázně. 

  • Pokud si chcete vychutnat masáže a klidný odpočinek po náročném dni, podívejte se na naše koupelnové vany
  • Jestli dáváte naopak přednost energetickému proudu vody, který vás povzbudí a osvěží, prohlédněte si moderní sprchové kouty
  • Vyladěním vany a sprchových koutů jsou vodovodní baterie
  • Obklady nejen do koupelen dodají atmosféru celému interiéru. 
  • Koupelnové radiátory váš přesvědčí o tom, že mohou plnit i funkci estetickou. 
Mohlo by vás také zajímat