skleněné umyvadlo

Skleněné umyvadlo je správnou volbou ve chvíli, kdy je design a originalita každého kusu hlavním parametrem během výběru. Rozhodně se nejedná pouze o sklo ve své klasické čiré podobě. Skleněné umyvadlo může být broušené, barevné či pískované. Většina skleněných umyvadel je vytvořena jako umyvadlové mísy, počítá se s postavením na desku.

Skleněné umyvadlo od Dorint DG Centrum

Koupelnové studio Dorint DG Centrum představuje svým zákazníkům moderní koupelny a jejich využití. Rádi vás v našem žižkovském showroomu provedeme všemi nejnovějšími trendy a ukážeme vám možnosti současné koupelny. Mezi naše dodavatele patří špičkové německé firmy Dornbracht a Alape. 

Koupelna se s použitím moderních technologií může stát domácími lázněmi, kde si vychutnáte SPA jako v profesionálních střediscích. Produkty si tak budete moci prohlédnout na vlastní oči, osahat a dokonce vyzkoušet, neboť v naší pobočce máme k dispozici i funkční wellness. 

V této části se soustředíme na umyvadlo, které je středem celé koupelny a je používáno několikrát denně. Proto je jeho výběr důležitý. 

Skleněné umyvadlo různých typů a tvarů 

Skleněné umyvadlo se skříňkou      

Klasickým a praktickým řešením je skleněné umyvadlo se skříňkou. Skříňka je skvělé řešení úložného prostoru a můžete ji barevně i typově sladit s umyvadlem. Skříňka může být otevřená, takže k ní máte okamžitý přístup, nebo zavřená s šuplíky či poličkami. Výběr je na vás a jsou možné různé kombinace. 

Skleněné umyvadlo na desku

Pokud hledáte moderní řešení, tak zvolte skleněné umyvadlo na desku. Tento typ umyvadla je vidět, takže vynikne v celé kráse. Okolo umyvadla vám vznikne odkládací plocha a vy doplníte koupelnu o zajímavý prvek.

Skleněné umyvadlo - dvojumyvadlo

Pokud se nemusíte ohlížet na prostor, tak je pro vás dvojumyvadlo skvělé řešení. A to především v případech, kdy se o umyvadlo musí dělit více členů domácnosti a v ranní špičce se pořádně nestíháte vystřídat. K dvojumyvadlu se pohodlně vejdou dva dospělí lidé. 

Skleněné umyvadlo různých typů a tvarů – ostatní

Pokud jste si nevybrali z výše zmiňovaných typů, máme pro vás v nabídce další. Do menšího prostoru se hodí rohové umyvadlo, které je plně funkční, ale nezabere tolik místa. Zápustné umyvadlo patří mezi klasická řešení.

Skleněné umyvadlo – ostatní materiály 

Pokud vám nevyhovuje skleněné umyvadlo, můžete se podívat na další materiály v nabídce. K nim patří smaltované umyvadlo a velmi odolné nerezové umyvadlo. 

Milovníky přírodních materiálů potěší originální kamenné umyvadlo. Tento typ přichází s jedinečným a neopakovatelným reliéfem a potěší nejen na oko, ale i na dotek. Toto umyvadlo je pro klienty, kteří rádi využívají nevšední materiály a touží po kreativním řešení. Milovníky kovu pak nadchne litinové umyvadlo, betonové umyvadlo zase ocení zákazníci dbající na vysokou odolnost a snadnou údržbu. 

Skleněné umyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti 

Naše klienty provedeme při realizaci koupelny od začátku až do konce. Prvním krokem je návštěva naší žižkovské pobočky, kde s vámi zkonzultujeme vaše přání a můžeme připravit i vizualizaci celého projektu. Nabízíme kompletní koupelnové vybavení. To z vaší koupelny udělá místo klidu a relaxace. 

  • Koupelnové vany jsou určeny pro milovníky masáží a klidného odpočinku. 
  • Pokud si vodu rádi vychutnáváte jako příval energie, podívejte se na naše sprchové kouty. Voda na vás bude padat jako déšť či osvěžující proud. 
  • Vodovodní baterie doladí celkový vzhled koupelny. Velkým trendem jsou v současné době nástěnné či bezdotykové baterie. 
  • Celou atmosféru interiéru doladí obklady nejen do koupelen. 
  • U nás zjistíte, že koupelnové radiátory nemusí plnit jen funkci praktickou, ale i estetickou. 
Mohlo by vás také zajímat