dvojumyvadlo

Pokud máte větší koupelnu, ve které se střídá více členů domácnosti, tak dvojumyvadlo je řešení pro vás. Už žádné stepování před koupelnou, než si ostatní vyčistí zuby. K dvojumyvadlu se pohodlně vejdete ve dvou. Dvojumyvadlo má výhodu v rozšíření prostoru v důsledku ušetření místa.

Dvojumyvadlo od Dorint DG Centrum

Koupelnové studio Dorint DG Centru se specializuje na moderní koupelny a svým klientům představujeme nejnovější trendy. Nabídka kvalitních německých dodavatelů Dornbracht a Alape dokazuje, že koupelny se stávají stále důležitější místností v domě. Mohou totiž svým uživatelům nabídnout luxusní zážitek na úrovni SPA. 

Důležitou součástí koupelny je samozřejmě umyvadlo, které se využívá několikrát denně. Proto je potřeba jeho výběru věnovat pozornost. 

Dvojumyvadlo z různých materiálů

Rozmanitost materiálů je opravdu široká. Dvojumyvadlo si můžete vybrat v mnoha provedeních podle toho, které se nejvíce hodí do vaší koupelny či splňuje vaše estetické nároky. 

Dvojumyvadlo - kamenné

Tento typ je pro zákazníky, kteří preferují přírodní materiály a navíc se bojí mít ve své koupelně výrazné produkty.  Kamenné umyvadlo na sebe strhne pozornost a stane se jedním z dominantních prvků koupelny. Navíc slibuje originální vzhled a potěší díky reliéfu i na omak.  

Dvojumyvadlo – litinové                      

Litinové umyvadlo uspokojí milovníky kovových materiálů. Litinové dvojumyvadlo je pro luxusní koupelnu jako dělané.

Dvojumyvadlo z různých materiálů – ostatní        

Pokud jste si nevybrali z výše uvedených, tak nabízíme umyvadla z dalších materiálů: smaltované umyvadlo, betonové umyvadlo pro milovníky originálních materiálů a odolné nerezové umyvadlo. Další možností je skleněné umyvadlo.

Dvojumyvadlo různých typů a tvarů 

Dvojumyvadlo se skříňkou

Tento typ řešení je mezi našimi klienty velmi oblíbený. Umyvadlo se skříňkou nabízí využití úložných prostor na maximum. Dvojumyvadlo si můžete vybrat s otevřenou či uzavřenou skříňkou nebo ve formě šuplíku či poličky. Skříňku lze barevně sladit s barvou umyvadla a zvlášť v případě dvojumyvadla vám vznikne velkorysý úložný prostor na koupelnové prostředky. 

Dvojumyvadlo - umyvadlo na desku 

Umyvadlo na desku splňuje představy náročného klienta. Je to moderní typ luxusního umyvadla, který nabízí propracovaný design a umyvadlo díky němu vynikne v celé kráse. 

Dvojumyvadlo – nepřehlédněte ostatní umyvadla v naší nabídce

Pokud vás zajímají i další typy umyvadel, nezapomeňte se také podívat na zápustné umyvadlo. Pokud potřebujete prostor spíše šetřit, nabízíme vám rohové umyvadlo.

Dvojumyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti 

O naše klienty se postaráme od začátku až do konce. Proto vám v našem showroomu, v kterém dvojumyvadlo rozhodně vyberete, nabízíme konzultace i vizualizaci celého projektu. Pokud tedy chcete novou koupelnu, či uvažujete o rekonstrukci té starší, vaše první kroky by měy vést k nám do žižkovské prodejny. 

Zde si dokonce na vlastní kůži můžete vyzkoušet funkční wellness a blíže si prohlédnout a osahat sortiment. 

  • Pokud chcete svou koupelnu povýšit na domácí lázně a denně si vychutnávat masáž a hlubokou relaxaci, podívejte se na naše koupelnové vany
  • Pro milovníky osvěžení tu máme sprchové kouty, ve kterých si vodu vychutnáte jako čerstvý příval deště či energie. 
  • Součástí každé koupelny jsou i kvalitní vodovodní baterie, které vám vydrží desetiletí.
  • Interiér každé koupelny doladí obklady nejen do koupelen.
  • Také vám rádi předvedeme moderní koupelnové radiátory, které mají kromě funkce praktické i tu estetickou. 
Mohlo by vás také zajímat