umyvadlo se skříňkou

Umyvadlo používáme denně, a proto je potřeba vybrat takové, které nám bude dlouhodobě vyhovovat a naplní veškerá očekávání týkající se funkce, ale i vzhledu. Koupelnová skříňka s umyvadlem je řešení, ke kterému sahá mnoho klientů. Umyvadla se skříňkou řeší otázku úložných prostor a stávají se tak oblíbeným koupelnovým prvkem. 

Umyvadlo se skříňkou od Dorint DG Centrum

V Dorint DG Centrum se postaráme o kompletní vybavení moderní koupelny. Navštivte naše koupelnové studio na pražském Žižkově, kde vám rádi předvedeme výrobky od německých dodavatelů Dornbracht a Alape. Do vaší koupelny vám pomůžeme vybrat ty nejlepší produkty. Součástí nabídky je v i vizualizace produktů přímo do vaší koupelny pro vaši lepší představu. Ať už potřebujete luxusní umyvadlo, vanu či sprchový kout, neváhejte se na nás obrátit. 

Umyvadla se skříňkou různých typů a tvarů

Koupelnové skříňky s umyvadlem mohou mít plno variant. Pojďme se na některé podívat. 

Dvojumyvadlo se skříňkou 

Tento typ umyvadla je vhodný do větších prostor, kde se do koupelny vejdou pohodlně dva lidé. Dvojumyvadlo se skříňkou šetří čas během ranní hygieny a navíc poskytuje rozsáhlý úložný prostor. Skříňku je možnost si vybrat uzavřenou, otevřenou či kombinovanou. V nabídce jsou poličky i šuplíky. 

Umyvadlo na desku se skříňkou 

Chcete spojit praktičnost s moderním designem. V tom případě vás nadchne umyvadlo na desku se skříňkou. Umyvadlo na desku patří mezi oblíbené trendy a nabízí rozmanitost materiálů i tvarů. 

Rohové umyvadlo se skříňkou 

I malý prostor si může zachovat elegantní vzhled a ušetřit vám další prostor. Rohové umyvadlo se skříňkou se dá pořídit také v mnoha zajímavých odstínech a materiálech.    

Umyvadla do koupelny různých typů a tvarů – ostatní 

Umyvadlová skříňka s umyvadlem se dá pořídit ještě v dalších variantách. Milovníci klasiky ocení zápustné umyvadlo, které se dá krásně sladit se skříňkou. 

Umyvadlo se skříňkou z  různých materiálů

Skříňka s umyvadlem může tvořit originální prvek ve vaší koupelně. Umyvadla se dají pořídit z rozmanitých materiálů podle vašich estetických představ. 

Kamenné umyvadlo se skříňkou 

Milovníci přírodních materiálů ocení kamenné umyvadlo se skříňkou. Pokud vás už omrzel pohled na bílou koupelnu, je kamenné umyvadlo pro vás to správné. Díky materiálu se každý kus stává originálem a strukturu si užijete i na dotek. 

Litinové umyvadlo se skříňkou 

Milovníky kovu pak v koupelně nadchne litinové umyvadlo se skříňkou. 

Umyvadlo se skříňkou z různých materiálů – ostatní  

Nevybrali jste si z výše uvedených materiálu? V Dorint DG Centrum dokáže splnit veškeré nároky našich klientů. V naší nabídce máme i skleněné umyvadlosmaltované umyvadlo či betonové umyvadlo.

Umyvadlo se skříňkou - ostatní sortiment naší společnosti 

Rádi vám zařídíme celou koupelnu na míru. Doporučíme vám to nejlepší řešení s ohledem na vaše přání a rozpočet. Součástí nabídky je i vizualizace, díky které si uděláme představu, jak by vybavení vypadalo ve vaší koupelně. Kromě umyvadel u nás najdete další rozsáhlý sortiment. 

  • Chcete si vychutnat domácí SPA a relaxaci přímo u vás? Podívejte se naše koupelnové vany.
  • Pokud si chcete dopřát proud vody na svém těle ve formě deště či energetického proudu, podívejte se na naše sprchové kouty.
  • Design celé luxusní koupelny doladí vodovodní baterie.
  • Důležitým prvkem, který vás nabije či uklidní, jsou i obklady.
  • Celý interiér pak podtrhnou koupelnové radiátory.
Mohlo by vás také zajímat