rohové umyvadlo

Tento typ umyvadla je vhodný jako hlavní umyvadlo do koupelny i jako umývátko k toaletě. Záleží, jakou velikost si vyberete. Rohové umyvadlo se skvěle hodí do menší koupelny, kde zaplní prostor a vy tak můžete využít zbývající plochu podle vašich představ. Rohové umyvadlo šetří prostor, ale přitom splňuje všechny potřebné nároky na každodenní použití. 

Rohové umyvadlo od Dorint DG Centrum

Chystáte si pořídit koupelnu zcela novou, či vaše starší potřebuje rekonstrukci? Pokud se potřebujete zorientovat ve světě koupelnových novinek či se podívat na nejnovější trendy, srdečně vás zveme k nám. V koupelnovém studiu Dorint DG Centrum navrhujeme koupelny pro ty nejnáročnější klienty. Náš showroom se nachází na pražském Žižkově, kde vám rádi předvedeme všechny vymoženosti  moderní koupelny. Na místě naleznete i funkční wellness, kde si můžete vyzkoušet různé relaxační prvky na vlastní kůži. 

Součástí každé koupelny je samozřejmě umyvadlo, které může dominovat prostoru, nebo ho naopak citlivě podtrhnout. To vše podle nároků a přání zákazníka. 

Rohové umyvadlo z různých materiálů

Možností výběru je mnoho, nabízeny jsou jak různé materiály, tak barvy, díky kterým sladíte koupelnu. 

Rohové umyvadlo - kamenné

Pokud preferujete přírodní materiály a máte rádi nevšední prvky, tak se vám zalíbí kamenné umyvadlo. Díky reliéfu je vždy originálem a vytvoří tak zajímavý koupelnový kout. 

Rohové umyvadlo - skleněné

Pro ty, kdo preferují originalitu v každém kousku je tu vždy skleněné umyvadlo

Rohové umyvadlo – litinové

Milovníci železných materiálů pak ve své koupelně ocení litinové umyvadlo. 

Rohové umyvadlo z různých materiálů – ostatní

Nevyhovují vám výše uvedené materiály? V tom případě vám můžeme nabídnout i jiné. K dispozici je u nás také smaltované umyvadlo a vysoko odolné nerezové umyvadlo. Milovníky originálních materiálu pak potěší atypické betonové umyvadlo

Rohové umyvadlo – různých typů a tvarů

Rohové umyvadlo na desku

Tento typ umyvadel je v současné době velký trend. Rohové umyvadlo na desku vám ušetří místo v okolí umyvadla a dodá koupelně čisté tvary. 

Rohové umyvadlo se skříňkou 

Rohové umyvadlo se skříňkou je skvělým řešením úložného prostoru. Skříňku si můžete vybrat z několika typů i barev tak, jak bude vyhovovat vašim potřebám. 

Rohové umyvadlo  - ostatní typy

V naší bohaté nabídce jsou další rozličné typy umyvadel, mezi kterými dále najdete zápustné umyvadlo či dvojumyvadlo. To si můžete pořídit v případě, že nakonec od volby rohového umyvadla odstoupíte a zvolíte luxusní umyvadlo s větší prostorovou náročností. 

Rohové umyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti 

V Dorint DG Centrum vám rádi navrhneme celou koupelnu a pomůžeme s její realizací. Prvním krokem je návštěva showroomu, kde s vámi zkonzultujeme situaci, vaše představy a možnosti. Pro své klienty děláme vizualizaci a doporučíme ty nejlepší výrobky. Najdete u nás kompletní vybavení koupelny. 

  • Pokud chcete ze své koupelny udělat domácí lázně a denně si dopřávat masáž, podívejte se na naše koupelnové vany
  • Sprchové kouty jsou pro klienty, kteří chtějí osvěžení. Díky nim si proud vody můžete vychutnat jako déšť nebo energetický příval. 
  • Nezbytnou součástí každého interiéru koupelny jsou i kvalitní vodovodní baterie.
  • Obklady nejen do koupelen doladí interiér vaší koupelny. Dáváte přednost raději teplým odstínům, či je lépe cítíte v chladných barvách? U nás najdete obojí.
  • Koupelnové radiátory dnes dokážou plnit funkci nejen praktickou, ale i estetickou.
Mohlo by vás také zajímat