smaltované umyvadlo

Smaltové umyvadlo vypadá křehce, ale přitom patří k nejodolnějším. Je to stabilní luxusní umyvadlo, nenáročné na údržbu a skvěle vypadající. Pro toto umyvadlo je charakteristická vysoká odolnost a dlouhá životnost. 

Smalt je tvrdý materiál, na kterém se neusazují plísně ani bakterie. Není náchylný k poškrábání a lehce se čistí. Stačí použít proud vody či navlhčený hadřík. Umyvadlo plechové smaltované je nehořlavé, recyklovatelné, nebledne, a ani na něm po letech používání nezůstávají žádné skvrny. 

Smaltované umyvadlo od Dorint DG Centrum

V Dorint DG Centrum nabízíme klientům moderní koupelny s důrazem na design a funkčnost. V posledních letech se koupelny dostávají do středu zájmu a lidé v nich tráví více času. Koupelna se může stát místem odpočinku a relaxace. Z obyčejného mytí se stává rituál, připomínající lázně. 

V našem žižkovském showroomu vám rádi ukážeme nejnovější trendy a provedeme vás možnostmi, jak si zařídit svou koupelnu. 

Součástí koupelny je samozřejmě umyvadlo, na které jsou kladeny vysoké nároky. Musí respektovat estetické nároky uživatele a zároveň být funkční a kvalitní. 

Smaltované umyvadlo různých typů a tvarů 

Starý a tradiční materiál v novém hávu. To je smalt a jeho využití v koupelně. 

Smaltované umyvadlo - dvojumyvadlo

Pokud máte větší koupelnu, tak je dvojumyvadlo to pravé řešení pro vás. Pohodlně se k němu vejdou dva lidé, takže odpadají ranní dohady o koupelnu. Je to pohodlná alternativa. 

Smaltované umyvadlo se skříňkou 

Umyvadlo se skříňkou je oblíbená varianta, která vám zajistí úložný prostor pro všechny prostředky do koupelny. Můžete si vybrat z několika variant a skříňku sladit s výběrem umyvadla. Možností je otevřená skříňka, poličky či šuplíky.

Smaltované umyvadlo na desku 

V celé své kráse vynikne umyvadlo na desku. Tento typ patří mezi nejmodernější zpracování a splňuje vysoké estetické nároky uživatelů. 

Smaltované umyvadlo různých typů a tvarů – ostatní 

Pokud jste si nevybrali, tak nabízíme i další typy. Do menšího prostoru je ideální rohové umyvadlo. Klasickou variantou je zápustné umyvadlo.

Smaltované umyvadlo – ostatní materiály 

Smaltované umyvadlo není zdaleka jediné řešení. Pokud vás láká doplnit vaši koupelnu o přírodní materiály, tak pro vás máme kamenné umyvadlo. To zajistí originalitu díky jedinečnému reliéfu, který se na jiném produktu neopakuje. 

Klasickou volbou je skleněné umyvadlo. To nadchne svou kvalitou, osobitostí a snadnou údržbou. Pro milovníky kovového vzhledu máme litinové umyvadlo a nerezové umyvadlo. Pro snadnou údržbu a vysokou odolnost jistě oceníte betonové umyvadlo.

Smaltované umyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti 

Pro naše klienty zařizujeme realizaci koupelny od začátku až do konce. Stačí přijít do naší žižkovské pobočky, kde se můžete na produkty podívat, osahat je, zjistit, jaký materiál a design vám vyhovuje. Nabízíme konzultace, kde nám sdělíte své přání a rozpočet. Podle toho vám navrhneme optimální řešení. 

Na místě je i funkční wellness, kde zjistíte, co všechno moderní koupelna nabízí. 

  • Máte rádi klid, chcete si dopřát relaxaci každý den a vychutnat si svůj volný čas na maximum? Takový odpočinek nabízejí koupelnové vany, ve které naleznete i masážní prvky. 
  • Sprchové kouty ocení nadšenci osvěžení a proudu vody. Ten si lze vychutnat jako energetickou vlnu, či v podobě deště dopadající na vaše tělo. Taková sprcha vás nabije a připraví na další akci. 
  • Vodovodní baterie jsou nedílnou součástí každé koupelny. 
  • Obklady nejen do koupelen sjednotí vás interiér a dodají mu celkovou atmosféru. 
  • Koupelnové radiátory nemusí být jenom funkčním prvkem. U nás uvidíte, že mohou plnit i estetickou funkci. 
Mohlo by vás také zajímat