zápustné umyvadlo

Jak už název napovídá, tak zápustné umyvadlo lze zapustit do různých typů desky či nábytku. Tím se docílí kompaktního vzhledu. Deska je v jedné rovině s umyvadlem a vše působí jednotným stylem. Zápustná umyvadla se instalují shora. 

Zápustné umyvadlo od Dorint DG Centrum 

V koupelnovém studiu Dorint DG Centrum se specializujeme na moderní koupelny pro ty nejnáročnější zákazníky. Náš showroom naleznete na pražském Žižkově, kde vám rádi předvedeme možnosti luxusní koupelny

Koupelna by měla odrážet zákazníkův vkus a přizpůsobit se jeho životnímu stylu. Zvlášť v posledních letech koupelna povýšila na místnost relaxace, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Přijďte si prohlédnout kvalitní výrobky německých dodavatelů Dornbracht a Alape. Probereme s vámi možnosti vaší koupelny a vše přizpůsobíme vašim přáním a rozpočtu. Nabízíme kompletní vybavení koupelen včetně vizualizace pro vaši lepší představu. 

Pojďme se nyní blíže podívat na zápustné umyvadlo

Zápustné umyvadlo z různých materiálů

Zápustné umyvadlo je klasickým typem umyvadla, a lze si ho proto pořídit v mnoha různých variantách. 

Zápustné umyvadlo - kamenné

Pokud jste milovníci přírodních materiálů, tak je pro vás kamenné umyvadlo ta správná volba. Toto luxusní umyvadlo bude mít vždy originální reliéf, který se jen tak neokouká. Navíc slibuje nevšední vzhled. 

Zápustné umyvadlo - skleněné

Skleněné umyvadlo vždy působí vzdušně, což je způsobeno menší tloušťkou oproti jiným umyvadlům. Jedná se tedy o ideální řešení například do menších koupel

Zápustné umyvadlo – litinové

Pro milovníky kovu je tu připraveno litinové umyvadlo, které se stane originálním prvkem vaší koupelny. Zápustné umyvadlo z litiny se hodí do každé koupelny.

Zápustné umyvadlo z různých materiálů – ostatní

Nevybrali jste si z výše popisovaných materiálů? V tom případě pro vás máme další možnosti. V naší nabídce naleznete i smaltované umyvadlo, přírodní a originální betonové umyvadlo či bytelnější nerezové umyvadlo.

Zápustné umyvadlo – různých typů a tvarů 

Zápustné umyvadlo - dvojumyvadlo

Máte v koupelně více místa a vždy se v ní sejdete ve dvou? V tom případě je pro řešením dvojumyvadlo. Už žádné dohadování, kdo si ráno první vyčistí zuby. K dvojumyvadlu se pohodlně vejdou dva dospělí a navíc okolo něj vznikne praktická odkládací plocha pro všechno, co v koupelně běžně používáte. 

Zápustné umyvadlo se skříňkou

Většina lidí chce vyřešit umyvadlo a úložný prostor kolem něj najednou. Odpovědí je zápustné umyvadlo se skříňkou. Ta může být uzavřená, otevřená, se šuplíky či jako police. Záleží na vaší představě a designu zbytku koupelny. 

Zápustné umyvadlo - rohové umyvadlo 

Pokud řešíte nedostatek prostoru, či se vám zkrátka hodí mít umyvadlo v koutě, je pro vás řešením rohové umyvadlo

Zápustné umyvadlo – ostatní umyvadla v naší nabídce:

Pokud jste zhodnotili, že zápustné umyvadlo není pro vás, můžete se podívat na další produkty, jako je například umyvadlo na desku pro nadšence moderního designu a čistých tvarů. 

Zápustné umyvadlo - ostatní sortiment naší společnosti 

Rádi pro vás navrhneme celou koupelnu na míru včetně konzultací, kde nám řeknete svá přání, přes vizualizaci a doporučení toho nejkvalitnějšího zboží podle vašich požadavků na koupelnu. Tak budete mít lepší představu o nabídce a možnostech, jak si z koupelny udělat místo pro každodenní relaxaci. 

  • Dopřejte si každý den masáž ať už po náročném sportovním výkonu či zkrátka náročném dni. K tomu vám pomohou naše koupelnové vany
  • Pokud preferujete příval vody v podobě energie či na sebe chcete nechat dopadat vodu jako kapky deště, podívejte se na sprchové kouty.
  • Důležitým prvkem jsou i vodovodní baterie usnadňující ovládání všech prvků. 
  • Obklady nejen do koupelen máme od těch nejlepších dodavatelů. K těm patří i španělská firma španělská Porcelanosa. 
  • Koupelnové radiátory pak doladí celý vzhled koupelny. Plní funkci praktickou, ale i estetickou. 
Mohlo by vás také zajímat