Villeroy Boch

Villeroy Boch - katalogy

Villeroy Boch - vybavení vysoké kvality a elegance

Moderní koupelna se neobejde bez vybavení ucelené řady sanitární keramiky, která by měla ladit její s celkovou koncepcí. Sanitární keramika, to je celá řada produktů, do které patří např.luxusní koupelnové vany, sprchové vaničky, umyvadla, bidety, záchody, výlevky, pisoáry a další vybavení, včetně WC sedátek a dalších doplňků.

Společnost Villeroy Boch vyrábí sanitární keramiku, vany, sprchové vaničkyluxusní koupelnový nábytek a koupelnové doplňky různých velikostí, tvarů a barev v té nejvyšší kvalitě a elegantním designu.

Hledáte-li špičkové produkty, pak zaměřte svoji pozornost na celosvětově známou značku Villeroy & Bosh. Široké spektrum produktů této německé firmy s více než dvěstěšedesátiletou tradicí, najdete u společnosti Dorint DG Centrum.

Sanitární keramika Villeroy Boch

Historie značky Villeroy Boch sahá až do 18. století. Od té doby se této německé společnosti podařilo vytvořit přední pozici na trhu jako výrobce nádobí, keramických dlaždic a prvků sanitárního vybavení. Villeroy & Bosch sanitární technika, vany, sprchové vaničky a jiné vybavení koupelen jsou vyhledávaným artiklem po celém světě.

Výrobky Villeroy Boch se vyrábějí ze sanitární keramiky s použitím technologie CeramicPlus. Jedná se o speciální nátěr, který pomáhá udržovat zařízení čisté - nečistoty a kamenné usazeniny se neusazují na umyvadle nebo vany a nepřicházejí do odtoku vodou.

A u společnosti Villeroy & Boch se také zrodil jeden z nejprogresívnějších sanitárních materiálů současnosti, jedinečný Quaryl®, který znamená revoluci v aplikacích litých syntetických pryskyřic při výrobě sanitárních zařizovacích předmětů.

Villeroy Boch - proč vybrat u společnosti Dorint DG?

  • v naší nabídce je Villeroy & Boch sanitární keramika, vany, sprchové vaničky v širokém spektru typů
  • můžeme vám nabídnout i další produkty od předních světových výrobců, např. Hans Grohe, Hüppe, Zehnder, Dornbracht, Catalano, Porcelanosa, Alape, Sommerhuber
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi, vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy jsou u nás samozřejmostí
  • získáte u nás promyšlené uspořádání všech prvků koupelny tak, aby jejich běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • odborný přístup k návrhu, praktické zkušenosti a precizní provedení prací
  • jsme všestranní – umíme navrhnout a zrealizovat jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v rodinných domech, vilách, hotelech či kancelářských centrech

Co vše zahrnuje produktové portfolio Villeroy Boch?

Villeroy Boch si prohlédněte v našem exklusivním showroomu

Pokud se rozhodujete, jak vybavit svou budoucí luxusní koupelnu, navštivte koupelnové studio společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově. Zde vám nabídneme Villeroy Boch sanitární keramiku, vany a sprchové vaničky, včetně keramických dlaždic, umyvadel, kování, koupelnového nábytku atd. Můžete si tak udělat konkrétní představu a nechat okouzlit propracovaností i skvělým designem elegantních materiálů Villeroy & Boch.

Samozřejmostí je zde také široká nabídka dalšího luxusního koupelnového sortimentu v originálních a neotřelých designech.

Tým ochotných profesionálů vám dokáže, že se luxusní koupelna je skvělým místem pro regeneraci sil

Mohlo by vás také zajímat