Moderní koupelnový nábytek

Moderní koupelnový nábytek koupelnu dokonale dotvoří

Koupelna je místem nejen pro očistu, ale také pro odpočinek a relaxaci. Denně v ní tráví nějaký čas všichni členové rodiny. K tomu, aby se v ní cítili pohodlně, a příjemně, napomáhá také moderní koupelnový nábytek. Na rozdíl od obyčejného nábytku musí moderní nábytek do koupelny splňovat vysoké nároky dané specifickým prostředím moderní koupelny.

Moderní koupelnový nábytekobklady do koupelen i moderní koupelnová zrcadla a galerky z nabídky společnosti Dorint DG Centrum vytvoří z vaší koupelny skvělé místo k odpočinku. Funkčnost nábytku nesmí zaostávat za designem a moderní nábytek musí v koupelně ladit s celkovým konceptem koupelny. U společnosti Dorint DG Centrum si můžete do své luxusní koupelny vybrat moderní koupelnový nábytek z mnoha originálních variant.

Moderní nábytek do koupelny - proč od společnosti Dorint DG Centrum?

  • moderní luxusní nábytek do koupelny společnosti Dorint DG Centrum vytvoří z vaší koupelny místnost, kam se budete rádi vracet
  • uspořádání moderního koupelnového nábytku i všech dalších prvků je vždy promyšlené tak, aby jejich běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • moderní koupelnový nábytek společnosti Dorint DG Centrum je jedinečný, má moderní design a splňuje veškerá kritéria a požadavky pro nábytek do koupelny
  • moderní koupelnový nábytek společnosti Dorint DG Centrum je vysoce kvalitní
  • společnost Dorint DG Centrum vždy používá jen nejkvalitnější materiály od ověřených výrobců a značek
  • zaručený individuální přístup ke každému zákazníkovi, odborný přístup k návrhu, praktické zkušenosti a precizní provedení prací
  • vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy se zákazníkem i dodavateli jsou samozřejmostí
  • všestrannost – společnost Dorint DG Centrum navrhne a zrealizuje jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v rodinných domech, vilách či hotelech

Moderní koupelnový nábytek – nekonečná variabilita

Moderní koupelnový nábytek společnosti Dorint DG Centrum zajistí koupelně jedinečný moderní vzhled a velké množství praktických úložných ploch. Dokáže uspokojit požadavky i velmi náročných zákazníků a skvěle v koupelně doplňuje jak vodovodní baterie, koupelnové vany, tak i luxusní sprchové kouty.

Moderní nábytek do koupelny z portfolia společnosti Dorint DG Centrum je vyroben podle návrhů špičkových světových designérů a kombinuje výbornou funkčnost s elegancí a moderním designem. Jeho variabilita poskytuje praktické řešení úložného prostoru ve skříňkách, šuplících a poličkách a současně designově ladí s dalším zařízením koupelny.

Prvotřídní materiály použité na konstrukci moderního koupelnového nábytku jsou zpracovávány pomocí nejmodernějších technologií. Pokud váháte jaký moderní nábytek do koupelny si vybrat, prohlédněte si sekci luxusní koupelny inspirace.

Moderní koupelnový nábytek si můžete prohlédnout exklusivním showroomu

Moderní koupelnový nábytek má v luxusních koupelnách své nezastupitelné místo. Chystáte-li se jím nově vybavit svou koupelnu, navštivte schowroom společnosti Dorint DG.

Centrum v Praze na Žižkově. Jednatel společnosti Ing. Milan Plášil i všichni jeho spolupracovníci Vám zde ochotně pomohou s jeho výběrem a budou se individuálně věnovat Vašim požadavkům.

V koupelnovém studiu je možné si vyzkoušet také horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, kterou zde jako jediné koupelnové studio v Čechách společnost Dorint DG Centrum vystavuje.

Moderní koupelnový nábytek - další sortiment v naší nabídce

Moderní nábytek do koupelny – mohlo by Vás také zajímat: