Plechové vany

Naše společnost Dorint DG Centrum nabízí luxusní plechové vany. Všechny koupelnové vany z našeho koupelnového studia se pyšní elegancí, kvalitou a dlouhou životností. Přesvědčte se, že naše luxusní koupelny uspokojí Vaše sny o oáze čistoty a relaxace. Portfolio Dornbracht Group a náš profesionální servis je tu pro Vás. 

Proč vybírat plechové vany právě u nás?

  • nabízíme kvalitu, eleganci a styl
  • poradíme s ergonomickým uspořádáním Vaší koupelny     
  • máme individuální přístup k zákazníkovi     
  • zajímá nás jak malá moderní koupelna v bytě, tak prostorná koupelna v rodinném domě nebo hotelovém wellness

Plechové vany - to je klasika

Plechové vany jsou klasikou pro nejrůznější stylové koupelny. Většinou si představíme vanu z tradiční smaltované oceli, kde je na kovovém podkladu natavena vrstva smaltu, tedy materiálu modifikovaného skla. Vznikne tak odolná vrstva s vlastnostmi skla a porcelánu. 

Litina, která je maximálně stabilní, je dalším materiálem, ze kterého mohou být vyrobeny plechové vany. Můžete zvolit i pozinkovanou vanu. Na rozdíl od plastové vany se všechny tyto typy van výborně hodí do koupelny v historizujícím stylu. 

Plechové vany - množství tvarů a velikostí

Plechové vany rohové

V našem centru nabízíme rohové vany, které mají různou délku a tvar. Podélný tvar plechové vany může být zkosený z levé či pravé strany a tím se přizpůsobí dalšímu potřebnému vybavení v menší koupelně. 

Volně stojící plechové vany

Pokud máte v koupelně dostatek místa, možná se Vám budou líbit volně stojící vany. Luxusní plechové vany, které stojí samostatně v prostoru a vévodí koupelně jako královny, mají své kouzlo. Naši profesionálové Vám rádi poradí, jak si vytvořit příjemné soukromé lázně. 

Plechové vany - další typy

Plechové vany sedací

Klasická vana skýtá komfort poležení v teplé lázni. Co když se Vám ale z plechové vany špatně vstává? Je-li to Váš případ, máme pro Vás v nabídce sedací vany. Zároveň je tento typ vany vhodný do malých koupelen.

Ať už Vám prostor Vaší koupelny dovolí malý nebo velkorysý rozměr plechové vany, s našimi odborníky určitě dospějete k výsledku, s nímž budete spokojeni. I z malé koupelny lze vytvořit příjemné místo pro Vaše osvěžení těla i duše protože luxus spočívá v kvalitních materiálech, ergonomickém řešení prostoru a elegantním designu, který naše luxusní plechové vany přinášejí.

Nabízíme také vany, které mohou být opatřeny dvířky a dovolí tak snadný vstup dovnitř a ven. Vana s dvířky je výhodná hlavně pro starší generaci nebo imobilní lidi. Dodáváme také vysoce kvalitní vířivé vany. Dobře zvolená masážní vana je tou pravou cestou, jak se zrelaxovat a zbavit se únavy po náročném dni.

Plechové vany – ostatní sortiment naší společnosti Dorint DG Centrum

Velmi praktickým vybavením plechové vany je vanová zástěna. Spoustu našich zákazníků se rozhodne pro vanu, které takto poskytne i výhody sprchového koutu. Koupelnové vany od nás mohou být vybaveny chromoterapií, která má vlivem barev pozitivní efekt na Vaši náladu. 

Naše společnost Dorint DG Centrum dodává stylová umyvadla, která perfektně designově ladí k vanám a dalšímu vybavení koupelny. Budete spokojeni s moderními tvary, dlouhou životností a snadnou údržbou. 

Mimo historické oživení koupelny, jakým jsou plechové vany u nás také najdete luxusní sprchové kouty. Jsou určeny pro zákazníky, kteří preferují rychlou koupel a uvolnění z padajícího proudu vody. Vany, umyvadla a sprchové kouty vhodně doplní elegantní a stylové vodovodní baterie.

Nabízíme designové obklady do koupelen, hodící se do luxusní moderní či stylové koupelny každého typu. Komfortní teplotu v koupelně Vám dodají naše koupelnové radiátory, ze kterých budou Vaše ručníky suché a příjemně nahřáté. Dodáváme designové a deskové radiátory.