Luxusní vany

V portfoliu naší firmy jsou luxusní vany akrylátové, quarylové, ocelové, krionové a to v provedení rohovém, nástěnném a volně stojící v prostoru. Dále tyto vany mohou být vybaveny masážním systémem a chromoterapií, dále na nich mohou být nainstalovány vanové zástěny, které mohou být i včleněny do vany jako otevírací dveře.

Luxusní vany společnosti Dorint DG Centrum aneb dopřejte si komfortní relaxaci

Přijdete domu po náročném dni a přemýšlíte, zda si sednut k televizi a sledovat nějaký dobrý film nebo zda se ponořit do luxusní vany plné vody s voňavou pěnou? Najděte si čas jen pro sebe a dopřejte vašemu tělu tolik potřebnou relaxaci. Blahodárné účinky teplé vodní lázně na lidské tělo jsou známy a využívány již několik tisíc let. Opravdu luxusní vany pro Vaši výjimečnou koupelnu, spa nebo wellness najdete u společnosti Dorint DG Centrum.
V portfoliu společnosti Dorint DG Centrum jsou luxusní vany, které dokážou splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Individuální přístup a vstřícnost jednatele společnosti Ing. Milana Plášila jak v originálních návrzích luxusních koupelen, tak v dodávce koupelnového vybavení, tak i v realizacích, jsou velkou předností společnosti Dorint DG Centrum.

Proč si vybírat luxusní vany od společnosti Dorint DG Centrum?

  • luxusní vany v širokém výběru typů a značek špičkových výrobců
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • jedinečný a moderní design luxusních koupelen, který jen tak někde nenajdete
  • vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy se zákazníkem i dodavateli
  • promyšlené uspořádání jednotlivých prvků luxusních koupelen tak, aby běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • použití jen nejkvalitnějších materiálů od ověřených výrobců a značek, se kterými bez problémů společnost Dorint DG Centrum spolupracuje
  • odborný přístup k návrhu, praktické zkušenosti a precizní provedení prací
  • všestrannost – společnost Dorint DG Centrum navrhne a zrealizuje jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročnější luxusní koupelny v rodinných domech, vilách či hotelech

Luxusní vany společnosti Dorint DG Centrum – široký výběr typů a značek

Pro luxusní koupelny nabízí společnost Dorint DG Centrum luxusní vany špičkových výrobců v různých provedeních. V nabídce najdete luxusní vany ocelové, akrylátové, quarylové i krionové, a to jak v rohovém či nástěnném provedení nebo volně stojící v prostoru.
Luxusní vany mohou být dle požadavků zákazníka vybaveny např. masážním systémem a chromoterapií nebo v nich mohou být včleněny vanové zástěny, které slouží jako otevírací dveře. Luxusní vany z portfolia společnosti Dorint DG Centrum jsou vždy vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a vybaveny moderními technologiemi.

Luxusní vany a další sortiment v nabídce společnosti Dorint DG Centrum

Prohlédněte si luxusní vany v exklusivním showroomu

Pokud se rozhodujete, jak vybavit svou budoucí luxusní koupelnu, navštivte schowroom společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově. Zde si můžete udělat konkrétní představu, jak vypadají luxusní vany současnosti a nechat okouzlit propracovaností i skvělým designem elegantních materiálů.

Je zde možnost nejen si prohlédnout luxusní vany, ale také např. vyzkoušet horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, kterou zde jako jediné koupelnové studio v Čechách společnost Dorint DG Centrum vystavuje. Samozřejmě zde najdete také další luxusní koupelnový sortiment v originálních a neotřelých designech, který dokáže luxusní koupelny na první pohled odlišit od ostatních.

Tým ochotných profesionálů showroomu společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově vám dokáže, že se luxusní koupelna je skvělým místem pro regeneraci sil.

Luxusní vany – mohlo by Vás také zajímat: