Moderní obklady do koupelny

Moderní obklady do koupelny vdechnou koupelně jedinečný a osobitý styl

Nedílnou součástí při rekonstrukci nebo pořizování nové moderní koupelny je nejen výběr zařizovacích předmětů, ale také obkladů. Moderní obklady do koupelny, jejich kombinace, různé textury, povrchy a vzory, jsou nedílnou součástí vybavení luxusní luxusní koupelny a nabízejí možnost nápaditého řešení celého prostoru.

Moderní obklady do koupelny se stejně jako vodovodní bateriekoupelnové vany i sprchové kouty se podílejí na celkovém vzhledu a atmosféře místnosti. V portfoliu společnosti Dorint DG Centrum jsou moderní obklady do koupelny, které dokážou splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Individuální přístup a vstřícnost jednatele společnosti Ing. Milana Plášila i jeho zkušených spolupracovníků jsou při originálních návrzích použití moderních obkladů do koupelen samozřejmostí.

Moderní obklady do koupelny - proč od společnosti Dorint DG Centrum?

  • společnost Dorint DG Centrum nabízí žádané a trendy moderní obklady do koupelny nejrůznějších stylů, barev a vzorů od předních světových výrobců
  • společnost Dorint DG Centrum používá při realizaci luxusních koupelen jen nejkvalitnější materiály od dlouhodobě prověřených výrobců · luxusní koupelny mají vždy promyšlené uspořádání jednotlivých prvků tak, aby i běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • odborný přístup k návrhu, praktické zkušenosti a precizní provedení prací
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy se zákazníkem i dodavateli
  • všestrannost – společnost Dorint DG Centrum navrhne a zrealizuje jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v rodinných domech, vilách či hotelech

Moderní koupelnové obklady – nekonečné možnosti výběru typů, formátů a značek

Moderní obklady do koupelny jsou prostředkem k tomu, jak koupelně vdechnout jedinečný a osobitý styl. Jsou elegantním doplňkem pro moderní koupelnový nábytek i moderní koupelnová zrcadla a galerky. Použitím správných koupelnových obkladů společnosti Dorint DG Centrum lze v prostoru vykouzlit libovolný dojem a dopřát si pocit luxusu.

Vedle tradičních keramických obkladů jsou součástí sortimentu společnosti Dorint DG Centrum i skleněné obklady a mozaiky, obklady s vysokým leskem i matným povrchem, ultra tenké slim obklady i obklady velkých formátů, imitace dřeva či terakota. Najdete u nás stovky tvarů, barev a vzorů moderních obkladů do koupelny. Inspirovat se můžete v sekci moderní koupelny.

Moderní obklady do koupelny - přijeďte se podívat do našeho showroomu

Chcete vědět, jaké moderní obklady do koupelny jsou aktuálně žádané a reprezentují trendy ve světě koupelnového designu? Navštivte exklusivní schowroom společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově. Zde na Vás čeká tým zkušených profesionálů, který Vám moderní obklady do koupelny představí, a vy si o nich budete moct udělat konkrétní představu.

Můžete si zde také např. vyzkoušet horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, kterou zde jako jediné koupelnové studio v Čechách společnost Dorint DG Centrum vystavuje. Samozřejmě zde najdete další luxusní koupelnový sortiment v originálních a neotřelých designech, který dokáže luxusní koupelny na první pohled odlišit od ostatních.

Moderní obklady do koupelny – mohlo by Vás také zajímat: