Sklenářství Praha

Sklenářství Praha má na trhu sklenářských prací již 20-ti letou historii. Firma má sídlo v Praze, ale své služby dodává po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými odborníky a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Výhodou odborného vedení je, že snáze reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Ve Sklenářství Praha najdete spousty profesionálů, kteří vědí co dělají. Perfektně umí zacházet s vybavením a pracovními nástroji, díky kterým poskytují sklenářské práce v té nejvyšší kvalitě, krátkém čase a za rozumné ceny…

Na Sklenářství Praha s.r.o se můžete obrátit jak s malou zakázkou na zasklení jediného okna, tak i s velkým projektem. V případě Vašeho zájmu či potřeby, disponují možností přijet s pojízdnou dílnou přímo k Vám domů nebo do obchodu či kanceláře a všechny práce provedou na míru dle Vašich potřeb a požadavků a v co nejkratším čase.

Sklenářství Praha – široký výběr materiálů

Sklenářství Praha má díky velkým skladovacím prostorám trvale skladem dostatečné množství různých materiálů a může tak zákazníkům nabízet velmi krátké dodací lhůty. V širokém spektru skel a zrcadel, dodávaných předními světovými výrobci, jako jsou např. Bohle, Silberschnitt, Würt, Perennator a Pannkoke, si dokáže vybrat každý zákazník přesně podle konkrétních požadavků. Na sklenářství Praha se můžete obrátit vždy, když budete potřebovat dodat barevné sklokalené sklobezpečnostní sklo nebo pokud chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody, na jejichž výrobu je potřebné pochozí sklo. Pro sklenáře Sklenářství Praha není problém ani výroba akvárií na míru. Vždy se Vám budou snažit vyhovět a vymyslet přesně takové řešení, které bude přesně vyhovovat vašim potřebám.

Díky zkušenostem a odbornosti sklenářů z této firmy vám mohou nabídnout velmi pestrou škálu sklenářských prací a služeb. Provedou vám veškeré sklenářské práce - od drobných sklenářských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže a servis. V nabídce sklenářských prací jsou běžné opravy a zasklívání oken, dveří a výloh, instalace bezpečnostních skel či izolačního dvojskla nebo trojskla, prodej řezaného skla, ale také v portfoliu mají např. antireflexní sklo na obrazy či výrobu zrcadel.

Sklenářství Praha nonstop

Bydlíte-li v oblasti Praha, mohou se s Vámi dohodnout na mobilním zasklívání - přijedou za vámi! Sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – funguje 24h denně.

Kompletní nabídka služeb Sklenářství Praha zahrnuje i možnost objednat si v podstatě jakýkoliv typ skla - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám nařežou, provrtají či jinak zpracují dle Vašich potřeb.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Firma vám zdarma zpracuje cenovou kalkulaci. Rovněž vám i bez účtování poskytne odbornou konzultaci a poradí i při přípravě projektů. Na Sklenářství Praha se lze obrátit opravdu s čímkoliv a oni vám vyjdou maximálně vstříc.