Deratizace OK

Hledáte firmu, která by u vás provedla rychlou a bezpečnou deratizaci? Tak to vám můžeme doporučit deratizace od společnosti KF TRANS s.r.o.. Jejich nabídka obsahuje kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Jelikož je v Praze hodně potkanů, myší a obecně mnoho hlodavců, tak nejvíce provádí právě deratizace. Konkrétně tedy deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů a v létě nejvíce deratizace mravenců, likvidace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Pokud vás zajímá více nebo chcete poptat deratizaci volejte na číslo 606 268 268.

Hrabákova 2001/21
148 00 Praha 11 ‎

Deratizace - proč od KF TRANS s.r.o.?

  • Rychlost - příjezd do 2 hodin od zavolání
  • Profesionální přístup od všech zaměstnanců
  • 16 let praxe v oboru deratizace
  • 100% záruka na úspěšnost deratizace - jeli dodržen navrhovaný postup
  • Diskrétnost i v případě deratizace štěnic
  • Při provádění deratizace používají moderní postupy a vybavení
  • Mnoho spokojených klientů - reference k nahlédnutí

Deratizace diskrétně

V čem spočívá diskrétnost? Firma KF TRANS s.r.o. má na svém voze na první pohled viditelné nápisy vyklízecí práce a likvidace odpadu. Nemusíte se tak bát, že před váš dům přijede velké auto s nápisem deratizace štěnic. vám provede službu deratizace bytu a domu diskrétně. Nemají okatě označené vozy, z kterých by hned bylo každému jasné, že u vás probíhá deratizace. Všichni sousedé přeci nemusí hned vědět, že se u vás provádí deratizace štěnic.

Deratizace cena

Většina lidí předpokládá, že cena deratizace bude příliš vysoká, ale opak je pravdou. Cena deratizace je velice přívětivá a rozhodně nejde o žádnou drahou službu. Zvláště, když vezmeme v úvahu, že vám firma poskytne 100% záruku na úspěšnost provedené deratizace. Je si svými výsledky natolik jistá, že si toto může dovolit. 100 záruka však platí jenom tehdy, pokud bude dodržen jimi navrhovaný postup. KF Trans se specializuje na Deratizace Praha 1 - 10 a Praha východ a na povinné prohlídky a revize HACCP, které od nich vyžadují klienti z oboru potravinářství.

Proškolený personál na deratizace

Všichni pracovníci firmy KF Trans jsou neustále zaškolování, obeznamování s novými postupy. Díky několika letům zkušeností dokáží zvolit ten nejvhodnější postup. Zaměří se na přístupové cesty hlodavců a na základě toho, jaké cesty to jsou, určí způsob zásahu. Provedením odborné deratizace chráníte váš majetek a zdraví.

Deratizace - nepodceňujte prevenci?

Prevence je nejlepší způsob, jak se vyhnout rozsáhlé deratizaci, která by vás přišla mnohem dráze než pravidelná prevence! Preventivní deratizaci společnost doporučuje provádět 2x ročně, aby se hlodavci nepřemnožili. Prevence je lepší jak po stránce časové, a bezpečnostní, tak i té finanční. V případě akutní deratizace je totiž zapotřebí provést zákrok 3x za sebou. Když by se nedodržel tento postup, tak se může nežádoucí situace opakovat. Nedoporučujeme řešit situaci na vlastní pěst! V případě špatně provedené deratizace si mohou hlodavci vytvořit rezistenci a poté by byla následná deratizace výrazně komplikovanější.