Vjezdové brány

Vjezdové brány, ploty a garážová vrata od firmy Urban BVP doporučujeme

Jestliže sháníte někoho, kdy by vám oplotil pozemek nebo dodal i s montáží vjezdové brány či garážová vrata, tak vám doporučujeme firmu Urban BVP. Firma si zakládá na prvotřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. Všechny jejich produkty jsou od prověřených dodavatelů s dlouhou historii. Také firma na trhu působí již mnoho let. Za 20 let své praxe nasbírali mnoho zkušeností, a tak je nic nezaskočí a poradí si s každou zakázkou. Navíc mají přívětivé ceny jak materiálu, tak i práce.

Společnost Urban BVP nabízí jak vjezdové brány a garážová vrata, tak i ploty, branky a pohony v široké škále. Veškeré vjezdové brány i garážová vrata a ostatní  produkty z jejich nabídky vám dodají včetně montáže. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké práce pro průmyslové podniky. Se všemi dodavateli spolupracují již několik let, takže vám dokáží vhodně poradit při výběru vjezdové brány či jiného zboží, které nabízejí.

Vjezdové brány rozdělení

Vjezdové brány od Urban BVP vám poskytnou kompletní uživatelský komfort a ochranu, ale zároveň je třeba dbát na to, aby příhodně doplnily váš stávající plot, pozemek a budovy, které jsou součástí daného pozemku. Klíčovými kritérii při výběru by zcela určitě neměla být jen cena, ale hlavně to jaký typ brány zvolit s ohledem na prostor a členitost terénu.

Vjezdové samonosné brány

Samonosné vjezdové brány jsou výbornou volbou, protože při jejich instalaci nedochází k žádným velkým stavebním pracím. Nemusíte bránu nikam zabudovávat, ale jednoduše se tato brána s vlastní samonosnou konstrukcí namontuje do vjezdu, a poté se pohybem do strany otevírá či zavírá. Ostatní typy brán se musí buď zabudovat do země či do sloupků. Díky otevírání do stran brána nezabírá místo ve vjezdu. Na druhou stranu je nutno mít prostor podél plotu, aby se tam mohla brána zasunout. Samonosné vjezdové brány nepotřebují podpůrná kolečka, vodicí profil ani rovný terén jako by tomu muselo být u pojezdových brán. Samonosné automatické brány jsou navíc vybaveny pohonem a ovládáním umístěným ve sloupku.

Vjezdové pojezdové brány

Jak jsme naznačili výše, tak pojezdové brány vyžadují rovný terén. To z toho důvodu, že je nutné do země zabudovat kolejnici, v které se bude brána pohybovat. Pojezdová brána bude vybavena kolečky tudíž její posun bude skutečně hladký a snadný. Díky tomu vám pojezdové vjezdové brány nabízejí dlouho životnost a výbornou spolehlivost. Jejich jediným záporem krom nutnosti rovného terénu je snad možná jen cena. Pro shrnutí do jedné věty - pojezdové vjezdové brány se pohybují pomocí koleček těsně podél plotu či zdi v pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. 

Vjezdové křídlové brány

Křídlové vjezdové brány jsou nejlevnějším a nejpoužívanějším řešením. Tento typ brán se nevyužívá jen pro svojí cenu, ale také pro velké množství možností. Vjezdové brány tohoto typu mají mnoho a mnoho verzí, lze jednotlivá křídla různě kombinovat, použít různé kování atd... Také jsou tyto brány jedinou možností pro ty, kteří nemají dost místa pro boční vysouvání brány a musí tak volit tento typ brány. Křídlové brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Dvoukřídlá brána nebo ta s jedním křídlem (jednokřídlé vjezdové brány) se mohou otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry. 

Firma Urban BVP disponuje odborným a ochotným personálem

Instalaci všech produktů (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací zábrana...) provádí firma Urban BVP pomocí svých zaměstnanců a nenajímá si žádné externisty. To je záruka stabilní kvalitní práce a zároveň s každou zakázkou přibývají jejich zkušenosti. Firma si taktéž zakládá na dobrém jménu a na 100% spokojenosti jejich zákazníků. Tato profesionální společnost vám tedy nabízí kompletní služby od pomoci při výběru, dodání až po instalaci.