Garážová vrata

Garážová vrata od firmy Urban BVP doporučujeme

Společnost Urban BVP vám ráda dodá i s instalací garážová vratavjezdové brány, ploty, branky a pohony. Veškerá nabízené produkty a to i garážová vrata, vám dodají včetně následné montáže. Vše nejdříve zaměří, domluví se s vámi o typu vrat a následné realizaci. Na základě toho poté dodají vhodná vrata, která splní vaší představu a provedou jejich instalaci. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají prověření dodavatelé, s kterými mají navázanou několika letou spolupráci.

Garážová vrata - rozdělení

Firma Urban BVP vychází zákazníkům vstříc a zdarma pro každého vypracují nabídku přímo na míru tak, aby byly zohledněny jeho požadavky a zároveň i finanční možnosti.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata mají svislé otevírání. Díky jednotlivým sekcím se vrata mohou ohnout a plynule zajet ve vodicích drahách pod strop garáže. Tyto sekce či lamely jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Váhu vrat vyvažují tažené nebo torzní pružiny. Sekční garážová vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení, takže je zajištěno jak vaše bezpečí, tak i vašeho automobilu.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá jsou stále klasikou, na kterou mnoho lidí nedá dopustit. Jde o technicky nejjednoduší řešení a finanční stránka tomu i odpovídá. Zároveň jde o rozšířenou variantu, která skvělé zapadne ke starším garážím. I díky tomu, že garážová vrata dvoukřídlá využívá tolik lidí, vás tato varianta přijde levně. Mají snad jen jednu nevýhodu a tou je, že před garáží potřebujete volný prostor.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám zajistí maximální prostor k využití uvnitř garáže. Tyto vrata, jak název napovídá, se natočí na zařízení uchycené v přední části garáže, takže zaberou jen opravdu velmi málo místa. Garážová vrata rolovací se vyrábí přímo na míru dle požadavků zákazníka a je možné je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnějším a vnitřním vypínačem. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jenže trochu jiné než sekční a rolovací vrata. Garážová vrata výklopná jedním pohybem vzhůru otevřete a opět jedním pohybem dolů zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnějším prostoru garáže. Uvnitř vrata zůstanou těsně pod stropem a nebudou vám tak zabírat mnoho místa ani uvnitř garáže. Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát, tak výklopná garážová vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou opravdu praktickým řešením, které vám umožní vstup do garáže bez nutnosti otevření celých vrat. Garážová vrata s dveřmi se montují do typu výklopných a sekčních vrat. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, jsou opatřena speciálním snímačem, který zabrání otevření vrat.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP si zakládá na tom, že práci u něho provádí výhradně zaměstnanci firmy. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. Navíc je osobně přítomen na začátku a na konci každé zakázky, aby dohlédl na kvalitu. Navrhl spolu s vámi nejlepší postup a následně vám dílo osobně předal. Díky tomu si můžete být jisti, že spolupráce s firmou BVP Urban vám nabízí opravdu kvalitní výsledek. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi.