Bezpečnostní vchodové dveře

Hledáte lepší zabezpečení svého domova nebo přemýšlíte o výměně stávajících vchodových dveří? Kontaktujte odborníky z firmy Dveře OK, kteří Vám poskytnou bezplatnou konzultaci a pomohou Vám vybrat správný typ dveří. Nabízejí bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře a jednoduché jednobodové vchodové dveře, všechny na míru šité pro Vás. Firma také nabízí vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od Dveře OK jsou osazeny komponenty, které si sami zvolíte.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 383 123
E-mail: info@dvere-ok.cz

Proč zvolit bezpečnostní vchodové dveře od Dveře OK?

  • Bezplatná úvodní konzultace
  • Žádná záloha pro základní typy dveří
  • Doprava a instalace do tří týdnů (u vybraných typů) a do tří hodin
  • Většina komponent (mimo zámkových vložek) vyrobena v České republice
  • Výměna dveří probíhá bez bourání stávajících zárubní

Bezpečnostní vchodové dveře - využití

Bezpečnostní vstupní dveře do bytu mohou mít protipožární a bezpečnostní parametry, které zabezpečí Váš byt proti vloupání. Dveře dodávané firmou Dveře OK mohou mít oba typy zabezpečení současně, proto jsou vhodné jako bezpečnostní dveře do bytu či jako dveře do paneláku.

Jak vybrat bezpečnostní vchodové dveře?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Firma Dveře OK nabízí bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání v kategoriích RC2 a RC3. Tyto dveře mají bezpečnostní zámek, který výrazně ztíží možnost vniknutí vetřelce. Pokud máte takové dveře, zloději si toho většinou všimnou a nebudou se ani pokoušet o vloupání. Dveře jsou dostupné v různých rozměrech, včetně možnosti výroby na míru pro byt nebo rodinný dům. Nejžádanější rozměry jsou vchodové dveře 80 a 90.

Jak vybrat vhodné bezpečnostní vchodové dveře?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Firma Dveře OK nabízí bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání v kategoriích RC2 a RC3, které ztíží zlodějům vniknutí do vašeho domu či bytu. Tyto dveře jsou vybavené bezpečnostním zámkem, který odrazuje vetřelce ihned, jak se pokusí o vloupání. Zloději, kteří hledají nejsnadnější cestu, si uvědomí, že máte bezpečnostní vchodové dveře, a často se o vloupání ani nepokusí. Firma Dveře OK nabízí vchodové dveře v rozměrech 80 a 90, ale pokud potřebujete dveře na míru, také vám je rádi vyrobí. Dveře jsou vhodné jak pro byty v panelácích, tak pro rodinné domy. Vchodové dveře 80 a vchodové dveře 90.

Bezpečnostní vchodové dveře protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře nabízejí dvojí ochranu: proti vloupání a proti požáru. Tyto dveře jsou vybaveny požárním a kouřotěsným uzávěrem, těsnou ocelovou zárubní a splňují protipožární požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Doba odolnosti těchto bezpečnostních protipožárních dveří je 30 minut. Kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben. Protipožární dveře.